حمله پهپادی مقاومت عراق به اراضی اشغالی / اسرائیل در همه جبهه‌ها گیر کرده‌ است

ارتش رژیم اسرائیل نیز بامداد امروز( شنبه ) در تازه ترین جنایت خود علیه مردم در محاصره و بی‌دفاع فلسطین، خانه‌ای را در شمال نوار غزه بمباران کرد که در اثر آن 18 نفر شهید یا زخمی شدند.

در صحنه سیاسی رژیم اسرائیل، منابع مطلع گفتند که رئیس اپوزیسیون این رژیم امروز رسما جدایی خود از کابینه جنگ را اعلام خواهد کرد که در صورت امکان، نتانیاهو با مشکل بزرگی برای ادامه جنگ مواجه خواهد شد.

در بیرون از اراضی اشغالی نیز، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در حمایت از مردم و مقاومت فلسطین، یک هدف حیاتی را در اراضی اشغالی هدف قرار داده است.

حمله پهپادی مقاومت لبنان به محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی

مقاومت لبنان در سومین بیانیه خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و نوار غزه و حمایت از مقامت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی محل استقرار توپخانه‌های رژیم صهیونیستی را در منطقه «سنئیم» در مزارع اشغالی شبعا در مرز لبنان با فلسطین اشغالی با پهپاد انتحاری هدف قرار داد و پهپاد با دقت به محل استقرار نظامیان و افسران رژیم صهیونیستی اصابت کرد.

 گانتس امروز رسما استعفا می‌کند

وب سایت خبری آکسیوس آمریکا نوشت که بنی‌گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم اسرائیل طی امروز

( شنبه )  در کنفرانس خبری خود استعفای خود را اعلام کند.

اعتراف  به شکست در برابر حزب الله

روزنامه معاریو، چاپ سرزمین‌های اشغالی اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی نتوانسته پهپادهای انتحاری حزب الله را در حمله به سایت نظامی مرج بنی عامر رهگیری کند.

آکسیوس: مذاکرات بین حماس و اسرائیل به مرحله حساسی رسیده

وب سایت خبری آکسیوس آمریکا به نقل از منبعی نوشت که مذاکرات غیرمستقیم حماس و رژیم تل‌آویو برای تبادل اسرا به مرحله «خیلی حساسی» رسیده است.

شلیک موشک به سمت نظامیان صهیونیست

جنبش حزب الله لبنان طی بیانیه‌ای که بامداد امروز( شنبه ) منتشر کرده، اعلام کرد: ساعت 23:25 شامگاه جمعه، رزمندگان مقاومت اسلامی، محل تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در مثلث التحیت با موشک هدف قرار دادند.

اسرائیل در همه جبهه‌ها گیر کرده‌است از جمله جبهه لبنان

 روزنامه هاآرتص رژیم اسرائیل به نقل از «عاموس هارئیل»، ستون نویس نظامی خود نوشت: تل‌آویو به سمت یک شکست فاجعه بار چند بعدی حرکت می‌کند.  اسرائیل در همه جبهه‌ها گیر کرده‌است و مهمترین این جبهه‌ها، جبهه لبنان است که در حال تبدیل شدن به یک آتش بزرگ (علیه اسرائیل) است.

4 شهید و 7 زخمی در بمباران خانه‌ای در شمال غزه

رسانه‌های فلسطین گزارش دادند که در اثر بمباران خانه‌ای در محله «رضوان» در شهر غزه (شمال غزه) چهار نفر شهید و هفت تن دیگر زخمی شده‌اند.

شبکه الجزیره ساعاتی بعد اعلام کرد که پنج نفر شهید شده و 13 تن دیگر زخمی شده‌اند.

اسرائیل در لیست سیاه مرتکبان کشتار کودکان قرار گرفت 

عزت الرشق، عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بامداد امروز( شنبه ) طی کنفرانس مطبوعاتی در واکنش به درج نام رژیم اسرائیل در لیست سیاه رژیم‌های کودک‌کش گفت:  بار دیگر نتانیاهو، ارتش و ارکان حکومتش، به دلیل قرار گرفتن اسم «اسرائیل» در لیست سیاه مرتکبان کشتار کودکان دچار هیستری و وحشت شده‌اند.

وی گفت که «اسرائیل» رژیمی مطرود و در دادگاه‌های بین المللی تحت تعقیب و  پیگرد قرار گرفته است.

رشق در مورد جنایت صهیونیست‌ها در بمباران مدرسه آنروا که ده‌ها شهید برجای گذاشت، گفت: «بمباران مدرسه اسکان آوارگان اردوگاه النصیرت واقع در مرکز نوار غزه از سوی اشغالگران یک جنایت نسل کشی و پاکسازی قومی است که از روی عمد انجام شد و ادعای اشغالگران مبنی بر وجود مبارزان مقاومت در میان آوارگان دروغی آشکار و مضحک است . »

عضو حماس همچنین گفت: «هیچ چیز نمی‌تواند جنایت بمباران غیرنظامیان بی دفاع از جمله زنان و کودکان را توجیه کند و ارتش اشغالگران صیهونیست، غیراخلاقی  و باندی جنایت‌کاری متشکل از قاتلان تشنه خون و انتقام است . »

حملات توپخانه‌ای حزب الله به مواضع ارتش صهیونیستی

حزب الله لبنان در دومین بیانیه بامدادی امروز خود، از حمله دقیق توپخانه‌ای به مقر تجمع نظامیان دشمن صهیونیست در پایگاه «الراهب» خبر داد.

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

همزمان با اعلام شنیده شدن انفجار در شهر اریحا واقع در کرانه باختری، رسانه‌های فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به خانه‌ای در این شهر خبر دادند.

انفجار بمب در مسیر نظامیان صهیونیست

رسانه‌های فلسطین از منفجر شدن چند بمب دست ساز در مسیر حرکت نظامیان رژیم اسرائیل و خودروهای آن‌ها در اریحا خبر دادند. از سوی دیگر رژیم اسرائیل امروز در یورش به کرانه باختری، سه فلسطینی را ربود و به مکان نامعلومی برد.

فعال شدن آژیرهای هشدار حمله موشکی در شمال فلسطین اشغالی

رسانه‌های رژیم اسرائیل صبح امروز( شنبه ) گزارش دادند که آژیرهای هشدار شلیک موشک و راکت در تعدادی از شهرک‌های صهیونیست نشین واقع در شمال فلسطین اشغالی تا منطقه «صفد» فعال شده است.

کدخبر: 1005793 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟