مر گ تلخ  2 مسافر در روستای باوله سنقروکلیایی کرمانشاه

 به گزارش رکنا، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در حادثه نخست و پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن یک نفر در رودخانه "گاورود" روستای باوله سنقروکلیایی ، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و در تحقیقات انجام گرفته مشخص شد کودک ۱۲ ساله ای اهل شهرستان ورامین استان تهران که همراه خانواده به سنقروکلیایی سفر کرده بود برای تفریح در کنار رودخانه حاضر می شوند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: این کودک سپس برای آب تنی وارد آب رودخانه گاورود شده اما به دلیل ناآشنایی با فنون شنا متاسفانه غرق و پس از آنکه پیکر نیمه جانش توسط نیروهای هلال احمر و اورژانس از آب گرفته می شود حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

معاون عملیات پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حادثه دوم نیز ماموران پلیس اسلام آبادغرب پس از اطلاع از غرق شدن یک نفر در سد "شیان" به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد جوان ۲۲ ساله ای که برای شنا به سد شیان مراجعه کرده بود به دلیل ناآشنایی با فنون شنا غرق و جان خود را از دست داده است.

سرهنگ آمویی در پایان گفت: پیکر این جوان نیز ساعتی پس از غرق شدن با تلاش نیروهای هلال احمر از آب بیرون کشیده شد.

آیا این خبر مفید بود؟