کشته شدن همزمان 4 کارگر در میاندوآب / سقوط بالابر جان گرفت

سه کارگر ساختمانی میاندوآبی که بر اثر سقوط بالابر به شدت زخمی شده بودند، روز گذشته در بیمارستان فاطمه(س) میاندوآب جان باختند.

به گزارش رکنا، سه نفر دیگر از کارگران حادثه سقوط بالابر در میاندوآب که روز ۱۳ آبان ماه جاری بر اثر سقوط بالابر به همراه همکار دیگرشان دچار حادثه شده بودند، روز گذشته در بیمارستان فاطمه (س) جان باختند.

طبق گفته یک منبع کارگری در میاندوآب؛ این حادثه برای چهار کارگر ساختمانی اتفاق افتاده که جدا از یکی از کارگران که بلافاصله در محل حادثه کشته شد، سه نفر مصدومان حادثه بلافاصله به بیمارستان فاطمه (س) منتقل شده بودند که روز گذشته به علت شدت جراحات وارده جان باختند.

وی با بیان اینکه شمار کارگران جانباخته این حادثه به چهار نفر رسید، در ادامه گفت: این سه کارگر در روز حادثه دچار آسیب دیدگی جدی شده بودند که متاسفانه باخبر شدیم هر سه جان باخته‌اند. کارگران جانباخته یکی با ۲۳ سال اهل میاندوآب، ۲ نفر اهل روستای «سوگلی‌تپه» و یکی هم اهل روستای «ارمناک سفلی» بودند.

به گفته وی؛ از مجموع چهار کارگری که در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند فقط یک نفر دارای بیمه تامین اجتماعی بوده و دیگران فاقد بیمه بوده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟