سقوط آزاد سنگ نورد قهرمان به یاد ارشا اقدسی / امروز در کیاشهر + فیلم
حجم ویدیو: 6.37M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

به گزارش رکنا، آخرین خبرها حاکی از آن است که پیکر ارشا اقدسی روز جمعه 22 مردادماه در قطعه هنرمندان در کنار مزار پیمان ابدی در دل خاک آرام خواهد گرفت. اما امروز در بیستمین روز از مردادماه 1400 حمید محمودی معلم خلبان سازمان هواپیمایی کشور به همراه فرشاد بیتوتی سنگ نورد قهرمان کشورمان در ساحل کیاشهر به یاد وخاطره دوست صمیمی خود ارشا اقدسی پرواز و سقوط آزادی را انجام دادند.

محمودی که سابقه دوستی چندساله با ارشا اقدسی دارد می گوید: یک روز قبل از اینکه ارشا برای بدلکاری به لبنان برود با هم بودیم و حتی با هم پرواز داشتیم. وقتی خبر تصادف و بستری شدن ارشا اقدسی را شنیدیم غم بزرگی به دلمان نشست.

او ادامه می دهد: امیدوار بودیم  که ارشا دوباره سلامتی اش را به دست آورد اما متاسفانه این اتفاق رخ ندادو او را برای همیشه از دست دادیم. امروز درحالی که فرشاد بیتوتی لباسی با عکس ارشا به تن کرده بود همراه من پرواز کرد و با خواندن شعری به یاد دوست عزیزمان که داغدارش هستیم  سقوط آزاد را انجام داد.

او می گوید: زمانیکه قرار بود ارشا اقدسی با محمد بزرگی از برج میلاد سقوط آزادی را انجام دهد جمله ای را گفت که همیشه آن را به خاطر خواهم داشت. او گفت: ترسوها هیچ وقت آغاز نمی کنندف ضعیف ها هیچ وقت به پایان نمی رسانند و برنده ها هیچ وقت کم نمی آورند .

 

 

کدخبر: 711936
لینک کپی شد
جعفر پاکزاد
آیا این خبر مفید بود؟