اجرای طرح انضباط اجتماعی در بازار افسریه

به گزارش رکنا، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه 15 با اعلام این خبر گفت: با اطلاع رسانی همگانی، همکاری نیروی انتظامی، مشارکت شهروندان و ساکنین و کسبه افسریه، شورایاری وهیأت امنای کسبه بیست متری افسریه ساماندهی معابر و خیابان های اصلی این محله آغاز شده است.

محمدی با اعلام اینکه در این طرح با همکاری کسبه سدمعبر پیاده روها جمع آوری شده است، افزود: طرح انضباط اجتماعی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به اجرا در می آید تا در روزهای پایانی سال شهروندان بتوانند به راحتی از پیاده روها استفاده کنند.

او ادامه داد: سد معبر وانتی ها نیز با همکاری این صنف از خیابان های اصلی جمع آوری شده است تا معابر برای امداد رسانی و ترافیک روان محلی فراهم باشد.

شهردارمنطقه به ساماندهی زنان سرپرست خانوار که از طریق بساط گستری ارتزاق دارند، نیز اشاره کرد و ادامه داد: با مراجعه این قشر آسیب پذیر و هماهنگی با شرکت ساماندهی و امور بانوان این دسته از شهروندان نیز در بازارهای روز منطقه می توانند مشغول به کار شوند تا در محیطی امن و مناسب به کاسبی بپردازند.

محمدی در پایان با تقدیر از همکاری همه جانبه شهروندان، کسبه و هیات امنا و شورایاری محله اظهار امیدواری کرد این اقدام در محله افسریه نهادینه شود تا بازار بزرگ جنوب شرق تهران بتواند خدمات مناسبی به مشتریان و ساکنان قدیمی خود ارائه دهد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟