آماده سازی محل برگزاری مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران

به گزارش رکنا، تورج فرهادی، گفت: از روز دوشنبه، ۹۰ نفر از نیروهای کارگری شهرداری را به دانشگاه اعزام کردیم تا بحث شستشو، نظافت، هرس و جمع‌آوری برگ‌ها و سرشاخه‌های محوطه دانشگاه تهران را انجام دهند.

او با بیان اینکه این عملیات طی ۴ روز با بکارگیری روزانه ۱۰ دستگاه خاور، بالابر و جرثقیل به انجام رسیده است، افزود: در این عملیات بالغ بر ۵۰ سرویس ضایعات و نخاله و برگ و … از محوطه دانشگاه جمع‌آوری شد.

شهردار منطقه ۶ تهران با اشاره به محل برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل شبستان دانشگاه تهران، گفت: فضاسازی محیطی محل برگزاری مراسم با نصب ۵۵۰ متر داربست در قسمت شبستان دانشگاه تهران و اکران ۴۰۰ بنر با مضامین رشادت‌های سردار سلیمانی در محدوده برگزاری مراسم سالگرد، انجام شده است.

فرهادی بیان کرد: عوامل شهرداری تهران از چهارشنبه شب در محل دانشگاه در آماده‌باش هستند و عملیات شستشو و نظافت و هرس درختان محورهای پیرامونی دانشگاه تهران اعم از خیابان‌های انقلاب اسلامی، قدس، ۱۶ آذر و بلوار کشاورز صورت گرفته است.

او درباره حجم بالای عملیات آماده‌سازی محل برگزاری این مراسم، تصریح کرد: حدود ۱۰ ماه از غیرحضوری شدن آموزش در دانشگاه‌ها می‌گذرد و نماز جمعه هم مدتی است که بخاطر کرونا برگزار نشده است؛ بنابراین حجم کار عقب‌مانده در محل برگزاری مراسم زیاد بود. در زمان برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران، شهرداری منطقه ۶ در زمینه نظافت و هرس و جمع‌آوری سرشاخه‌ها همواره با دانشگاه تهران و ستاد برگزاری نماز جمعه تعامل و همکاری داشته است.

شهردار منطقه ۶ تهران یادآور شد: مأموریت نیروهای شهرداری تا روز جمعه بعد از ظهر به منظور جمع‌آوری داربست و نظافت محورهای پیرامونی دانشگاه تهران ادامه دارد.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟