به گزارش رکنا؛ متاسفانه اخیراً کودک فوق پس از شکایت فراوان از سر دردهایش توسط والدین خود مجدداً به دکتر معالج کودکشان مراجعه می کنند و پس از انجام آزمایشات مختلف، سی تی اسکن و ام ار آی مشخص می شود که تومور مغزی دیگری در سر این کودک رشد کرده است.

پزشک معالج اعلام می کند که فورا بایستی دوباره کودک بیمار در تهران تحت عمل جراحی قرار گیرد ، در غیر اینصورت متاسفانه کودک خردسال از بین خواهد رفت.

حال بدلیل امکانات خاصی که در این نوع عمل جراحی مورد نیاز است هزینه های آن بالغ بر 50میلیون تومان می شود.

تا به امروز پدر کودک مبلغی را از طریق اقوام و بستگان تهیه نموده و همچنین برای دریافت کمک به موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران مراجعه کرده است.

پدر این کودک بیمار، کارگر روز مزد در شهر کوچک خودشان در شمال است که به سختی هزینه های روزانه اش را تامین می کند.

حال این موسسه خیریه در نظر دارد مبلغ 10 میلیون تومان توسط مردم بزرگوار و خیرین گرامی تهیه و در اختیار این خانواده جهت کمک به عمل جراحی و ادامه زندگی این کودک معصوم قرار دهد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به این کودک و خانواده نیازمند و آبرو دار، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟