به گزارش رکنا، حسن خلیل‌آبادی عضو شورای شهر تهران در حاشیه جلسه هم اندیشی شورای شهر که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به آخرین وضعیت صدور حکم حناچی به عنوان شهردار تهران گفت: با گفتگوهایی که انجام شد مقرر شد تا با وزارت کشور مکاتباتی انجام دهیم و سپس درخصوص تعیین تکلیف شهردار تهران تصمیم گیری شود.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه وزارت کشور اعلام کرده نامه وزارت اطلاعات برای صدور حکم شهرداری حناچی به تنهایی کفایت نمی‌کند و این نامه چند پهلو است.لذا هیات رئیسه مکاتبات خود را با وزارت کشور آغاز می‌کند تا هرچه سریعتر این موضوع به سرانجام برسد.

خلیل آبادی در ادامه به توئیت الهام فخاری مبنی بر اینکه امروز حناچی شهردار می شود واکنش نشان داد و گفت: چطور این اتفاق افتاده! چون شهردار از وزارت کشور حکمی دریافت نکرده است.

وی با بیان اینکه پیروز حناچی فعلا به عنوان سرپرست شهرداری تهران است، افزود: اگر حکم شهردار صادر نشود موضوع در هیات حل اختلاف مطرح خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: در صورتی که اعضای شورای شهر تهران به انتخاب حناچی اصرار نداشته باشند پروسه انتخاب شهردار جدید آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در جلسه هم‌اندیشی صبح امروز شورای شهر تهران هیچ بحثی درخصوص انتخاب شهردار جدید نشد، اظهار کرد: مذاکرات با وزارت کشور و وزارت اطلاعات درباره صدور حکم شهردار انجام شده است.

خلیل آبادی گفت: امیدواریم هرچه سریعترحکم شهردار تایید و ابلاغ شود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نامه وزارت کشور به شورای شهر این قطعیت را نداده که حناچی را تایید یا رد می‌کند، گفت: در حال حاضر نامه وزارت کشور دارای ابهام است و باید این ابهامات برطرف شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟