مسخره‌ترین پنالتی تاریخ فوتبال + فیلم
حجم ویدیو: 4.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

پنالتی از ضربات حساس و سرنوشت ساز در مسابقه فوتبال بین 2 تیم است. انواع پنالتی با تاکتیک های خاص توسط فوتبالیست ها زده شده است. پنالتی که بازیکن ژاپنی به ثمر رساند یکی از عجیب ترین پنالتی ها در  تاریخ فوتبال به شمار می آید. در این فیلم پنالتی که او زد را ببینید.

یک بازیکن فوتبال دبیرستانی ژاپنی ممکن است مسخره‌ترین پنالتی تاریخ را که ۳۵ ثانیه طول کشیده زده باشد.

علی رغم روش غیر متعارف، بازیکن دبیرستان ریوتسو توانست دروازه بان را فریب داده و برای تیمش گلزنی کند.

این گل در جریان مسابقه بین دو تیم دبیرستانی ریوتسو کیزای اوگاشی و کیندای واکایاما به ثمر رسیده است.

در ویدئوی منتشر شده بازیکن شماره ۵ ریوتسو بدون هیچ عجله‌ای به سمت نقطه حرکت می‌کند و توپ را روی نقطه پنالتی قرار می‌دهد. این بازیکن پس از چند ثانیه خیره شدن به توپ، در حالی که مستقیماً به دروازه بان نگاه می‌کرد، چند قدم از توپ به عقب برداشت.

زیرکی بازیکن ژاپنی در زدن پنالتی

داور در سوت خود دمید. با این حال، شماره ۵ مصمم به انجام کار‌ها در زمان خودش بود. او پس از ۱۴ ثانیه ثابت ایستادن، در حالی که به دروازه بان خیره شده بود، شروع به دویدن کرد. با برداشتن گام‌های کوچک، به آرامی به سمت توپ حرکت کرد. با فاصله کمی از توپ، بازیکن کمی پرش کرد، اما باز هم به آن ضربه نزد. در نهایت، بازیکن لحظه خود را انتخاب کرد و توپ را به گوشه سمت راست پایین دروازه زد و دروازه بان به سمت چپ شیرجه زد.

این مسابقه در ضربات پنالتی با نتیجه ۴-۲ به نفع ریوتسو به پایان رسید، اما نحوه پنالتی زدن بازیکن شماره ۵ در شبکه‌های اجتمای بحث برانگیز شده و بسیاری آن را به سخره گرفته اند.

آیا این خبر مفید بود؟