فیلم دردسر ساز برای سارا و نیکا ! / باز هم حاشیه + عکس ها

سارا و نیکا دو بازیگری هستند  که در سریال پایتخت دیده شدند. سارا و نیکا متولد 8 مرداد 83 هستند. سارا و نیکا در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند و عضو جنجال ساز حواشی هستند.سارا و نیکا پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در سریال پایتخت کنار گذاشته شدند.

به گزارش رکنا، سارا فرقانی کلیپی را در استوری اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت.

در این کلیپ سارا فرقانی و پسر دایی اش در حال بازی کردن اسکوتر برقی هستند. رابطه فوق العاده صمیمی سارا فرقانی با پسر دایی ایش و لحظاتی که آنان با یکدیگر برخورد فیزیکی داشتند توجه مخاطبان را به خود جلب کرد . این سوال برای آنان ایجاد شد که رابطه سارا فرقانی با پسر دایی اش چقدر جدی است؟

د رادامه استوری سارا فرقانی را مشاهده می کنید:

سارا و نیکا

سارا و نیکا

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

JhEAPeoYFaEg

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا فرقانی

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

IGDH5xKm5OlY

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت سارا و نیکا فرقانی

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

QTSxDsod5Lgr

خانواده و مهاجرت خواهران معروف تلوزیون

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

سارا و نیکا

عکس های سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا

سارا و نیکا

 

آیا این خبر مفید بود؟