فال ابجد محشر 4 تیر + فیلم

به گزارش رکنا، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. تفسیر فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

فال فروردین

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: زمانی می‌رسد که لذت‌ها و کام‌جویی‌های دنیوی دیگر قادر نخواهد بود علاقه و خشنودی ما را جلب کنند. در این وضعیت آسمان آبی روشن و صاف رو به تیرگی می‌رود و آب شفافیت آرام خود را از دست می‌دهد. این فال ابجد به شما می‌گوید که برای رفع این تیرگی باید ارتباط خود را با اصول معنویت محکم سازید تا بتوانید توجه و رضایت راستین را از سرچشمه اصلی وجودتان کسب کنید. فرصتی را برای تعمق و اندیشه در نظر گیرید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

فال اردیبهشت

ابجد فال شما : آ ب ب

تعبیر فال ابجد: شما در مقابل امکان یک پیشرفت بزرگ و غیره منتظره ایستاده اید! اگر معجزه‌ای به وقوع نمی‌پیوندد حتما اشکالی در کار است. قانون این است که هیچ چیز ثابت باقی نمی‌ماند. بنگرید که چه چیزی را باید تغییر دهید تا به وضعیت بعدی انتقال یابید. در غیر این صورت در خطر بازگشت به همان جایی هستید که شروع کردید. این فال ابجد شما سمبل قدیمی و نمایانگر بخت است و قادر است اتفاقات و تجربیات زیادی را در زندگی شما بپروراند. ضرورتا آنچه را که می‌خواهید به شما نمی‌دهد اما آنچه را که برای پیشرفت و تحول نیاز دارید برایتان میسر می‌سازد و به شما یادآور می‌شود که باید به فکر فردا باشید.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

فال خرداد

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر فال ابجد: این فال ابجد نماینده نوعی جدایی، تنهایی و محرومیت است. فقدان نیروی حیات و قدرت می تواند ناشی از ضعف جسمانی، بیماری، تنهایی روحی، روانی یا مشکلات مالی باشد. حال زمانی است که باید به کمبودها و نیازهای خود توجه کنید. اعتقادات و باورهای شما درباره زندگی به هیچ‌وجه از شما حمایت نمی‌کند، در این صورت آیا هنوز مایل هستید باورهای کهنه خود را تقویت کنید؟! این فال ابجد شما را تشویق می کند تا با ناتوانی‌های خود روبرو شده و بر آنها تفوق جویید.

فال ابجد متولدین تیر ماه

فال تیر

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: فال ابجد امروز در این رابطه به شما پیشنهاد می‌کند که نقش یک فرد خیرخواه و دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را اداره کنید. با نیرویی مقتدر ولی آرام پیش بروید. در بحران‌ها سر خود را بالا نگه‌ دارید و مسئولانه قدم بردارید. تجربیات به شما آموخته‌اند که خیلی چیزها آنطور که نشان می‌دهد ممکن است نباشد. کنترل وضعیت‌های عاطفی و موضوعات خانوادگی را در دست بگیرید.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

فال مرداد

ابجد فال شما : آ ب د

تعبیر فال ابجد: برای آنکه بتوانید وضعیت موجود را کنترل کنید باید مسئولیت‌های خاصی را به عهده بگیرید. این فال ابجد به شما تاکید می‌کند تا به خود اعتماد داشته باشید. نسبت به مشکلات قدری انعطاف‌پذیر باشید. به زودی بر شرایط دشوار خود مسلط شده و اوضاع بهبود می‌یابد. دو یا چند موضوع جداگانه انرژی و توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. پس از یک دوره خستگی به زودی اوقات دلپذیر از راه خواهد رسید و از انرژی سرشار خواهید شد.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

فال شهریور

ابجد فال شما : ب د آ

تعبیر فال ابجد: شما در جریان کشف قدرت واقعی خود هستید. آماده باشید تا آنچه را که در خود می‌یابید، بپذیرید. انرژی این فال ابجد شما را به زمینه‌هایی هدایت می‌کند که در آنها بتوانید از قدرت‌های نهفته خود به طور موثری استفاده کنید. در وضعیت بحرانی به شما می‌گوید که زمان توفیق بر مشکلات فرا رسیده است. نیرو و شهامت خود را متمرکز و با ترس‌ها و موانع مقابله کنید. در زمینه ارتباط‌های انسانی نیاز است که محکم و قابل اعتماد باشید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

فال مهر

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر فال ابجد: برای هدیه‌ای که عالم هستی به شما ارزانی داشته شکرگزار باشید. خوشی‌ها وقتی با یکدیگر شریک می‌شوید چندین برابر افزایش می‌یابد! افق‌های جدیدی در زندگی شما رخ می‌نمایند. این فال ابجد وعده می دهد که به زودی حضور و صمیمیت بیشتری را در روابط شخصی خود احساس خواهید کرد.

فال ابجد متولدین آبان ماه

فال آبان

ابجد فال شما : د ج آ

تعبیر فال ابجد: بدون دگرگونی پیشرفت امکان‌پذیر نیست. پیشامدی که رخ داده است نباید مورد بی اعتنایی و بی‌توجهی قرار گیرد. دگرگونی می‌تواند بسیار دردناک باشد ولی هر انسانی ناگزیر زیر بار درد و رنج می‌رود تا جریان رهایی از آن را تجربه کند. گذشته هرچه که بود با تمام خطاهایش پشت سر شما قرار گرفته و حالا شما آماده هستید با آزموده‌هایی که کسب کرده‌اید همه چیز را دوباره از نو شروع کنید.

فال ابجد متولدین آذر ماه

فال آذر

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: برای هرگونه تغییری آماده باشید و ایمان داشته باشید که زندگی نهایتا چیزی بهتر از آنچه را که رها می‌کنید به شما ارزانی می‌دارد. انتقال مظهر زندگی دوباره است. انتقال، بهاری است پس از زمستانی سرد و طولانی. برای پرورش یافتن، حرکت کردن و زندگی کردن، مرگ کهنه‌ها را بپذیرید.

فال ابجد متولدین دی ماه

فال دی

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر فال ابجد: حرکتی مثبت و خوش یمن راه خود را به زندگی شما باز می کند و به محیط خانه و خانوادگی گرمی و نیرو می بخشد. قبل از آنکه تازه‌ها بتوانند ظهور کنند کهنه‌ها می‌بایست رخت بربندند. هم اکنون زمانی است که می توانید شادی‌های خود را جشن بگیرید و از ثمرات رنج و زحمت خود برخوردار شوید. این شور و شوق به افراد خانواده نیز انتقال می یابد. به زودی ورود میهمانان و یا مسافران مورد استقبال قرار می گیرد. تغییرات خواه در زمینه شغلی و خواه در ارتباط با محل سکونت و یا پیشنهاد ازدواج، شادی و هیجان به ارمغان می‌آورد. وقت پربرکت کنونی را مغتنم شمارید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

فال بهمن

ابجد فال شما : د آ ب

تعبیر فال ابجد: موقعیت مناسبی برای سعادت و صمیمیت بیشتر در جریان است. در محیط گروهی یا خانوادگی رضایت و صلح و صفا حاکم می‌شود و کودکان از این فرصت طلایی بهترین بهره‌ها را خواهند برد. مشاجره یا خصومتی در اطراف شما پایان می‌پذیرد و به صلح و دوستی متمایل می‌شود. کلید خوشبختی را در جمع یا خانواده خود به دست می‌آورید.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

فال اسفند

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: در حالت اول این حروف به مفهوم آن است که شما از چیزی فرار می‌کنید. شاید از یک تعهد، مسئولیت، کار زیاد، دردسر و... . گاهی باید با چیزی که از مواجهه با آن هراس دارید، روبرو شوید. این فال ابجد بروز مشکلاتی را پیش‌بینی می‌کند که باید با اقداماتی مانع به وجود آمدن آنها شد. در صورتی‌ که با وضعیت بحرانی یا دشمنان و اشخاص مشکل‌ساز سر و کار دارید و در عین حال خواهان پیروزی و دفاع از حقوق خود هستید باید با مهارت و زیرکی راه حلی را بیابید که خارج از انتظار و ترتیب همیشگی باشد. تا وقتی فرصت باقی است آنچه می‌توانید را انجام دهید و از میدان کنار نکشید.

کدخبر: 1011122 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟