این 2 جوان مسافر اتوبوس های بی آر تی خیابان ولیعصر را می شناسید؟ / با شگردی خاص میلیونر شدند + فیلم گفتگو

به گزارش خبرنگار رکنا، اوایل اردیبهشت ماه سال جاری بود که پلیس در برابر پرونده های سریالی سرقت از مسافران اتوبوس های بی آر تی قرار گرفت و با توجه به گسترده بودن سرقت ها تیم ویژه ای از کارآگاهان برای تحقیق وارد عمل شدند.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که دزدان در اتوبوس بی آر تی خیابان راه آهن به سمت میدان ولیعصر یک درگیری صوری در داخل اتوبوس نظم را بهم می ریزند و در این فرصت که افراد همدیگر را هل می دهند دزدان اقدام به سرقت سرقت کیف، پول و گوشی مسافران می کنند و پس از توقف اتوبوس در ایستگاه و باز شدن درها ، دزدان که به ظاهر با هم درگیر بودند از اتوبوس پیاده شده و زمانیکه اتوبوس شروع به حرکت می کند مسافران تازه متوجه دستبرد دزدان حرفه ای می شوند.

در ادامه مشخص شد که دزدان 2 جوان 25 ساله هستند که در مدت زمان 3 ماه سرقت های زیرکانه زیادی را با صحنه سازی یک درگیری در اتوبوس های بی آر تی به اجرا گذاشته اند.

کارآگاهان با اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی 2 سارق جوان شده و زمانیکه دزدان در اتوبوس بی آر تی خیابان ولیعصر در کمین طعمه هایشان بودند در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند و سارقان حرفه ای اعتراف کردند و مشخص شد در این مدت مبلغ 500 میلیون تومان به جیب زده اند.

گفتگو با دزدان سیاه کن

این 2 سارق جوان که 25 سال دارند عنوان می کنند که در مدت زمان 3 ماه 500 میلیون تومان به جیب زدند.

به چه جرمی بازداشت شدی؟

جیب بری و سرقت

شگردتان برای سرقت چه بود؟

وارد اتوبوسهای بی آر تی راه آهن تا ولیعصر می شدیم و با دعوای ساختگی حواس مسافران را پرت می کردیم و بعد من هم کیف و جیب مردم را سرقت می کردم.

همدستانت چند نفر بودند؟

1 نفر که از بچگی با هم دوست بودیم

چقدر پول به دست آورده اید؟

نزدیک به 500 میلیون تومان

بیشترین اموالی که از مردم در اتوبوس های بی آرتی سرقت می کردید چه بود؟

کیف پول، مدارک شناسایی، پول نقد، گوشی موبایل

به غیر از پول های نقد مابقی اموال سرقتی را چطور به پول تبدیل می کردید؟

زیر قیمت به مالخر می فروختیم.

گرانترین قیمت گوشی را که سرقت کردید به چه قیمتی فروختید؟

بین 7 تا 8 میلیون تومان

 

کدخبر: 1017265 ویرایش خبر
لینک کپی شد
ندا خدایاری
آیا این خبر مفید بود؟