به گزارش رکنا از یزد، مهران فاطمی با بیان اینکه حل مشکل مردم، فصل مشترک مجموعه و دستگاه قضا است، خاطرنشان کرد: قرارگیری دستگاه قضا به عنوان بازوی قوی در کنار مجموعه مدیریتی استان و تمرکز انرژی این دستگاه بر حل مشکلات مردم و مباحث مربوط به اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال؛ که ضروری ترین مسائل کشور و استان هستند، جای قدردانی دارد.

به گزارش رکنااز یزد:  مهران فاطمی در دیدار مشترک با اعضای شورای قضائی استان، به جهش محسوس در عملکرد دستگاه قضا و دستگاه های نظارتی طی دو سال اخیر و تاثیر آن در متن زندگی مردم اشاره کرد.

وی با بیان اینکه حل مشکل مردم، فصل مشترک مجموعه مدیریتی و دستگاه قضا است، خاطرنشان کرد: قرارگیری دستگاه قضا به عنوان بازوی قوی در کنار مجموعه مدیریتی استان و تمرکز انرژی این دستگاه بر حل مشکلات مردم و مباحث مربوط به اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال؛ که ضروری ترین مسائل کشور و استان هستند، جای قدردانی دارد.

استاندار یزد ادامه داد: امیدواریم این تعامل بیش از پیش بین مجموعه مدیریتی و دستگاه قضا برقرار شود و پر قدرت تر از همیشه در  مسیر حل مشکلات مردم و حوزه های اقتصادی حرکت کنیم.

دکتر فاطمی راهکار حل مشکلات استان را توکل به خدا، تدبیر، تعامل با دستگاه های مختلف و جدیت در پیگیری امور دانست و تصریح کرد: با توجه به شرایط و فضای فعلی موجود در کشور و استان، ما محکوم به موفقیت هستیم و راه دومی وجود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش از تشکیل شورایی با حضور بزرگان مدیریتی و حاکمیتی استان خبر داد و گفت: این شورا در راستای هماهنگی و تعامل بیشتر و رسیدن به یک فهم مشترک نسبت به اولویت های استان و تعیین نقطه و مسیر هدف در حل مسائل و نیازهای استان تشکیل خواهد شد.

استاندار یزد با اشاره به موارد مطرح شده در نشست در خصوص شورای فرهنگ عمومی استان، اظهارداشت: تیمی برای بررسی مسائل این حوزه تشکیل شده و امیدواریم بتوانیم با یک ساز و کار جدید مسائل فرهنگی استان را رصد کنیم و یک سیاستگذاری دقیق و عملیاتی را در حوزه فرهنگ داشته باشیم تا دو بال فرهنگ و اقتصاد با یکدیگر رشد پیدا کند.

یزد/سمیه گلابگیریان

آیا این خبر مفید بود؟