به گزارش رکنا ، پس از این که مؤسسه «گیت وان فاندِیشِن» به تازگی اعلام کرد، نخستین هتل را در فضا طراحی کرده است، می‌توان با صراحت گفت که رؤیای گردشگری در فضا با گام‌های پر سرعتی در حال تبدیل شدن به واقعیت است، به ویژه اینکه هتل مذکور در سال ۲۰۲۵ افتتاح خواهد شد.

بنا به گزارش روزنامه «سان» انگلستان، این هتلِ فضایی «Von Braun» نام دارد و شبیه یک چرخ به قطر ۱۹۰ متر است که با هدف ایجاد جاذبه مصنوعی شبیه به نیروی گرانش (جاذبه) موجود روی ماه ساخته شده است و مسافران می‌توانند به شکل طبیعی در هتل آمد و شد داشته باشند.

طراحان این هتل اعلام کردند که خدمات و سرویس‌های موجود در این هتل با خدمات بهترین هتل‌های روی زمین برابری می‌کند و سالن سینما و شماری رستوران و سالن‌های مرتبط با انجمن‌های آموزشی نیز دارد.

هتل دارای مبلمان نرم و در رنگ‌های گرم است و موجب می‌شود مهمانان، احساس کنند که در خانه‌های خود به سر می‌برند.

هتل فضا 2

هتل فضا 3

پیش بینی می‌شود هتل چهارصد تن را که توسط یک شاتل فضایی از زمین حمل می‌شوند، در خود جای دهد و طراحان گفته اند که امیدوارند هر هفته صد توریست از هتل بازدید کنند.

همچنین انتظار می‌رود، این هتل تا سال ۲۰۲۵ افتتاح شود و پس از آن نیز مؤسسه «گیت وان فاندِیشِن» برای طراحی یک هتل فضایی بزرگتر با گنجایش ۱۴۰۰ نفر آماده خواهد شد.

هتل فضا

منبع : تابناک با تو

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟