خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 442285 ارسال پرینت 30

رکنا: اسکی کردن هیجان انگیز بر روی سقف یک هتل که فیلم های جیمزباند را به واقعیت تبدیل کرد.

به گزارش رکنا، این هتل در حال ساخت تا سال ۲۰۲۰ در سوئیس افتتاح می‌شود و مسافران از بالاترین سقف هتل می‌توانند مسافتی به طول ساختمان و با شیبی ملایم را چند دور اسکی کنند. نام این هتل را به افتخار ساعت‌ساز معروف سوئیسی Audemars Piguet انتخاب کرده‌اند و در کنار آن یک موزه از محصولات کارخانه‌ی معروف وی هم وجود دارد.

طراحی هتل توسط گروه بیارکه اینگلس (BIG) انجام شده است. در مصاحبه انجام شده با معماران این پروژه، آنها بر کاربرد چندگانه‌ی سقف و همینطور از ارتباط نمادین معماری هتل با محیط آن گفتند. خود هتل هم در دامنه‌ی شیب‌دار کوهستان واقع شده و شیب سقف در هماهنگی با شیب کوه است.

در داخل هتل دو رستوران، یک اسپا و یک سالن کنفرانس در کنار اتاق‌های هتل تعبیه شده است. پیست اسکی درست در جلوی هتل واقع شده و مسافرانی که اکثرشان برای اسکی در زمستان به این منطقه می‌آیند می‌توانند از اتاق‌ها وارد راهرو و بعد به روی سقف شیب‌دار بروند و سپس مستقیم وارد پیست اسکی شوند.

ایده‌ی اسکی کردن روی سقف برای هتلی که در کنار پیست اسکی درست شده است جذاب است و اگر نه هتل‌هایی که مسافرانش لوازم اسکی نداشته باشند، پس علاقه‌ای هم به رفتن روی سقفی شیب‌دار نخواهند داشت.

کار ساخت این هتل با معماری سازگار با محیطی که دارد از سال ۲۰۱۸ شروع شده و تا دو سال بعد آماده خواهد شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

برف _ سقف _ اسکی

برف _ سقف _ اسکی

برف _ سقف _ اسکیاخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها