توسعه اقتصادی، گردشگری و توجه به حمل و نقل و ترافیک درون شهری،‌ اولویت اساسی در گرگان

به گزارش خبرنگار رکنا گرگان، عبدالرضا دادبود با اشاره به توسعه اقتصادی و گردشگری شهر و توجه به مدیریت حمل و نقل و ترافیک به عنوان اولویت های اصلی شهرداری گرگان نام برد که بخش عمده ای از پروژه ها را به خود اختصاص داده است.

وی به بیان پروژه های به بهره برداری رسیده شهرداری گرگان پرداخت و گفت: احداث بلندترین آبشار صخره ای و بزرگترین آبنمای ماتریسی کشور، احداث بزرگترین پروژه ترافیکی در تاریخ شهرداری، احداث 14 پارک محله ای، عمومی، تخصصی و رودخانه ای و خرید 20 دستگاه اتوبوس و برنامه ریزی برای خرید 20 دستگاه دیگر از جمله طرح های به بهره برداری رسیده شهر گرگان بوده است.

شهردار گرگان تصریح کرد: برای اولین بار در این دوره شهرداری، پروژه هایی به منظور احیای بافت تاریخی شهر ایجاد شده که در یکی از آنها یک خانه قدیمی را خریداری و به مرکز موزه و اسناد تاریخی شهر تبدیل کرده ایم. وی به حمایت ویژه شهرداری از تیم بسکتبال اشاره کرد و گفت: حمایت از تیم بسکتبال شهرداری گرگان که هم اکنون مدعی کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر کشور است به عنوان یک پروژه اجتماعی در دستور کار ما قرار گرفته است. 

عبدالرضا دادبود به پروژه های در حال ساخت اشاره و اظهار کرد: بازار موزه هفت شهر با معماری سنتی 7 شهر، شهر بازی مدرن و ساماندهی میدان بسیج پروژه های در دست اقدام شهرداری است.

آیا این خبر مفید بود؟