به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این دیدار با اشاره به اینکه فرهنگ استان کرمان یک فرهنگ اجتماعی کاملا ایثار و شهادت است اظهار داشت: استان کرمان استان رشادت‌ها و دلاورمردی‌ها است.

وی با بیان اینکه برای معرفی مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به کرمان سفر کرده است گفت: تغییر مدیریت بنیاد شهید در استان کرمان بسیار بی‌نظیر بود و در فضایی کاملا همدلی انجام شد که در هیچ کجا ندیده بودم.

در این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه تقریبا بیش از 80 درصد پدران و مادران شهدا کهولت سن دارند اظهار داشت: هر چه داریم از برکت خون شهدا است و امروز مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم.

سردار محمدرضا حسنی‌سعدی مدیرکل سابق بنیادشهید و امور ایثارگران استان کرمان در این دیدار با اشاره به اینکه 64 درصد نیروهای بنیاد شهید استان کرمان از ایثارگران هستند اظهار داشت: بنیاد شهید جای مقدسی است و کار مقدس خدمتگزاری به خانواده شهدا را انجام می‌دهد.

به گزارش تسنیم سردار محمدرضا حسنی‌سعدی 12 سال عهده‌دار مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان را بر عهده داشت و از این به بعد احمد گروهی مسئولیت جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان را بر عهده گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟