سردار " علی اکبر جاویدان" در حاشیه بازدید از نحوه اجرای محدودیت های تردد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در پلیس راه "کرمانشاه- همدان"، اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، اجرای طرح محدودیت های ترافیکی از روز شنبه یکم آذر ماه سال جاری در سطح استان با به کارگیری بیش از یکهزار و 100 نیرو آغاز شده و کماکان ادامه دارد.

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح و با تلاش مأموران انتظامی، پلیس راه و راهور تا کنون  هزار و 400 خودرو به شهرهای مبدأ عودت داده شده اند.

فرمانده انتظامی استان  کرمانشاه گفت: همچنین 1200 خودرو متخلف اعمال قانون و  8 هزار  خودرو که قصد ورود به سطح استان کرمانشاه را داشته اند، عودت داده شده است.

سردار جاویدان گفت: طرح محدودیت‌های ترافیکی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا که در 50 نقطه استان اجرایی شده، کاهش 44 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه طی 72 ساعت گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل را در پی داشته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 6 شهرستان استان کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند، افزود: اجرای این طرح در ورودی ها و خروجی های سطح استان به ویژه شهرستان های قرمز کماکان ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همچنین تردد خودروهای فاقد مجوز از ساعت 9 شب الی 4 صبح در سطح شهر ممنوع بوده و متخلفان به وسیله دوربین های نظارتی پلیس اعمال قانون خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟