در حالی که تا صبح امروز دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از منفی اعلام شدن ابتلا به ویروس کرونا در این استان خبر می‌داد که ظهر امروز و سخنگوی ستاد اطلاع رسانی قرارگاه پیشگیری و مقابله با کروناویروس ابتلا یک نفر به ویروس کرونا در این استان را تایید کرد.

کیانوش جهانپور ظهر امروز در گفت و گو با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در سطح کشور و اعلام کرد و به این وسیله اطلاع یک نفر به این ویروس در سطح استان کردستان را نیز تایید کرد.

همزمان با تایید خبر ابتدا یک کردستانی به کرونا ویروس معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در اظهاراتی عنوان کرد: تاکنون یک مورد دقیق ابتلا به کرونا در استان ثبت شده که تحت درمان است و خانواده اش نیز قرنطینه هستند ضمن اینکه اطلاعات تکمیلی مربوط به آمار مبتلایان از سوی وزارت بهداشت به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

ابراهیم قادری با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری و تحت مراقبت هستند، عنوان کرد: نمونه آزمایش ۲۴ نفر گرفته و به آزمایشگاه مرجع در تهران ارسال شده که تاکنون جواب ۶ یا هفت مورد بازگشته که همه آنها منفی بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟