از بازگشت ریحانه پارسا تا  شلوارک  محمدرضا گلزار + عکس ها متنوع

در روزهای پایانی دی ماه کرونایی ۹۹ مروری داشته ایم بر جدید ترین پست های سلبریتی های وطنی داخل و خارج از کشور.

به گزارش رکنا ، در روزهای اخیر، افشاگری های محسن افشانی درباره قماربازهای ایرانی مقیم ترکیه بازتاب های زیادی پیدا کرد.

ریحانه پارسا هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران که تابستان امسال تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد تا به کاروان هنرپیشه های مهاجر بی بازگشت بپیوندد، اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، اینستاگرامش را غیر فعال کرد.

ریحانه پارسا چند روز پیش دوباره اینستاگرام را فعال کرد تا بازگشتی پر حاشیه به اینستاگرام داشته باشد. ریحانه پارسا تا کنون چند بار تصاویر اینستاگرامش را تغییر داده است اکنون ۱.۳ میلیون فالوئر دارد.

پرستو صالحی فالوور ریحانه پارسا بود

پرستو صالحی از جمله هنرپیشه های سینما است که دنبال کننده صفحه او محسوب می شود. ریحانه پارسا در نیمه دوم سال ۹۹، درکانون توجه اینستاگردها قرار گرفت. اول برای مهاجرت به استانبول و کشف حجاب، دوم لایو با مسیح علی نژاد خبرنگار ایرانی جنجالی مقیم آمریکا و دیگری حضور در ویدیو کلیپی از ترانه های جدید شادمهر عقیلی که با سایت قمار مجیک بت، در کانون انتقاد ۶ میلیون دنبال کننده اش قرار گرفته است.

ریحانه پارسا در توییتر اعلام کرده بود که به سرطان مبتلا شده است و توضیحاتی ارائه نکرد. با بازگشت ریحانه پارسا به اینستاگرام در اوایل ۲۰۲۱ میلادی، شاهد کامنت زنی های پویان مختاری، از مدیران سایت های شرط بندی ایرانی در ترکیه زیر پست های وی هستیم. پویان مختاری چندی پیش نیز سلفی با ریحانه پارسا منتشر کرده بود.

ریحانه پارسا پس از بازگشت مجدد به اینستاگرامش در روزهای نخستین ژانویه ۲۰۲۱ میلادی، تصویری از خود که مربوط به سال ۹۸ بود را به اشتراک گذاشت که با ۲۴۰ هزار لایک و هزاران کامنت هوادارانش روبه رو شد.

سلفی ریحانه پارسا پس از بازگشت دوباره به اینستاگرام

ریحانه پارسا پس از بازگشت مجدد به اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

ما رخداد تحریف هزاره واژگان. ما گشنگان خفه شده از فریاد. سکوت بالجبار. مرگ امتداد هر دادخواه. . نه گلوله،که خود دار بافتیم از طناب

به دور گردن می پیچیم ، این نام را هنوز ترسیم. ما معنی غریب الوقوع عصر حجر. عجب صبری خدا دارم!

ریحانه پارسا در اینستا

از کلکسیون های سلفی جدید ریحانه پارسا

تیپ مشکی ریحانه

 ریحانه پارسا و تیپ مشکی چرمی در ترکیه گردی ۲۰۲۱ میلادی

تصویر خانه ریحانه پارسا در اکباتان

عکسی که ریحانه پارسا از خانه شان در اکباتان تهران در دی ۹۹ به اشتراک گذاشت 

یکی از پست هایی که ریحانه پارسا پس از بازگشت دوباره به اینستاگرام به اشتراک گذاشت، سلفی با نسیم بود. پویان مختاری زیر این پست کامنت گذاشته بود که اگه گفتید کدومشون میخوان برن؟ کامنتی با قریب به ۳۰۰۰ هزار لایک و بیش از ۱۸۰۰ کامنت فالوئرهای ریحانه پارسا.

 

کامنت پویان مختاری زیر پست ریحانه پارسا در ژانویه ۲۰۲۱

ریحانه پارسا اوایل ژانویه ۲۰۲۱ میلادی در کلیپی در کنار پویان مختاری و نسیم پاریز حضور یافت که بیش از ۲.۵ میلیون بار دیده شده بود.

 

پویان مختاری چندی پیش کلیپی از ریحانه پارسا منتشر کرد که ریحانه پارسا در حال گریه کردن بود. او گفته بود که با ریحانه پارسا در سال ۲۰۲۱، مخاطبانش را شگفت زده خواهد کرد.

گریه ریحانه پارسا

گریه ریحانه پارسا در کلیپی از پویان مختاری

مهناز افشار نیز پس از مدت ها با تیپ زمستانی برگشته است.

مهناز افشا رو تیپ زمیتونی

استایل جدید زمستانی مهناز افشار در آلمان

سحر قریشی هنرپیشه سینما نیز با ۸.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش آن هم فقط با ۱۱۱ پست در جدید ترین پستی که در روزهای پایانی دی ماه گذشت و در زیر مشاهده می کنید، از شکرگزاری می گوید.

سحر قریشی  و شکرگزاری

جدید ترین اینستانوشته سحر قریشی

بهاره رهنما پس از جنجال دختر لر در شام ایرانی، در کانون توجه اینستاگردها در دی ماه ۹۹ قرار گرفت. گویا اخیرا به جزیره کیش رفته است و اینستانوشته های مفهومی خود را از جزیره مرجانی کیش که خبرهای خوبی در سال ۱۴۰۰ دارد، منتشر کرد.

بهاره رهنما  در کیش

کیش گردی بهاره رهنما

رامبد جوان با ۱۱ میلیون دنبال کننده، آخرین پست اینستاگرامی خود در دی ماه ۹۹ را به بحث شیرین آلودگی هوای تهران اختصاص داده است که از قضا در آخرین شنبه دی ماه، شاهد هوای صاف در پایتخت هستیم.

رامبد جوان  از آبودگی هوا گفت

آخرین اینستانوشته دی ماهی رامبد جوان به آلودگی هوا ربط داشت

نوید محمدزاده که با سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، در کانون توجه سریال دوستان شبکه نمایش خانگی است، اخیرا به کوهستان زده و تصاویری از طبیعت گردی خود را در دی ۹۹ به اشتراک گذاشت که بیش از ۷۰۰ هزار لایک گرفته است.

طبیعت گردی نوید محمد زاده در روزهای پخش سریال قورباغه

نوید محمدزاده  در کوهستان

 

شلوارک محمدرضا گلزار

این هم تیپ ورزشی جدید محمدرضا گلزار در دی ۹۹ در یک باشگاه ورزشی لاکچری پایتخت که در آن با زیرکی تمام با وجود پوشیدن شلوارک ورزشی از زیر شلواری پوشیده است تا درگیر شکار عکس ها و حاشیه ها نشود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

تیپ ورزشی جدید محمد رضا گلزار

برداشت از مطلب:علی زمانی

آیا این خبر مفید بود؟