مهناز افشار تصویر لخت خود را انتشار داد + عکس

مهناز افشار با وجود نزدیک به دو سال از مهاجرتش، هنوز پوشش را تغییر نداده است و در برنامه ها و مصاحبه هایی که حضور یافته، اصطلاحا به چهارچوب ها تا حدی پایبند بوده است.

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، مهناز افشار به تازگی نقاشی هایی بدون لباس از خودش با ظاهری تازه را در صفحه اش منتشر می کند که پوشش مناسبی در این نقاشی ها ندارد.

مهناز افشار

به نظر می رسد مهناز افشار راه تازه ای را برای تغییر پوشش در نظر گرفته است.

Sequence 10.00_08_06_07.Still011

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 در تهران و بازیگر است.ه گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این بازیگر دیپلمه تجربی و دوره دیده رشته تدوین از موسسه غیر انتفاعی می باشد بازیگری را از تلویزیون شروع کرد و حالا یک زندگی و همسر جنجالی با یک دختر دارد

مهناز افشار

در یک خانواده با دو برادر بزرگتر از خود بزرگ شده است.پس از گرفتن دیپلم علاقه داشت معماری بخواند اما در رشته تربیت بدنی دانشگاه سراسری قیول شد اما بجای آن تصمیم گرفت 4 سال خصوصی زیر نظر مجید فخرایی تدوین یاد بگیرید.

شروع بازیگری مهناز افشار

از طریق شمسی فضل الهی اولین بار در سال 1377 برای بازی در سریال گمشده معرفی شد تا برای اولین و آخرین بار در تلویزیون جلوی دوربین برود. این بازیگر بعد از این تجربه دیگر در تلویزیون بازی نکرد.

مهناز افشار

بعد از اولین تجربه بازیگری در تلویزیون با معرفی عبدالله اسکندری گریمور به دفتر پویا فیلم توانست سال 1378 وقتی 22 ساله بود با فیلم شیرهای جوان وارد سینما شود

مهناز افشار سپس در کلاس های بازیگری حمید سمندریان حاضر شد و می گوید پس گردنی های استاد معروف بود و من هم از این توبیخ ها بارها چشیدهام. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟