جنجال عاشقی و دلدادگی محمدرضا گلزار و حامد بهداد برای ساره بیات + عکس

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، می‌دانستید که در سریال «دل» از آغاز کار قرار بود نقش اصلی را محمدرضا گلزار بازی کند. این نقش البته در نهایت به حامد بهداد رسید تا شاهد تکرار دوباره زوج گلزار و بیات نباشیم.

حامد بهداد

بهداد بیشتر در نقش شخصیت‌های بسیار برون‌گرا و گاه عصبی با واکنش‌های تند، بازی کرده اما در سریال « دل » در نقش متفاوتی ظاهر شده است. «آرش» جوانی ثروتمند و از طبقه مرفه است، اتفاقا او برخلاف تصویر غالبی که از نقش‌های بهداد در ذهن وجود دارد، شخصیتی بسیار آرام، موجه و منطقی دارد که کمتر عصبانی می‌شود و مسائل را با گفت‌وگو و محترمانه حل می‌کند.

محمدرضا گلزار

حامد بهداد که در «قصر شیرین» هم ثابت کرده بود می‌تواند در نقش‌های آرام و درون گرا بازی کند، در سریال «دل» نیز انتخاب نامناسبی برای «آرش» نبود. برخلاف او گلزار انتخاب بدی برای این شخصیت بود. او بارها در نقش جوان عاشق‌پیشه ثروتمند و در سریال « عاشقانه » نیز نقش همسر ساره بیات را بازی کرده بود. علاوه بر تکراری بودن نقش، کیفیت بازی حامد بهداد با محمدرضا گلزار بسیار متفاوت است، بنابراین جایگزینی بهداد به نفع «دل» تمام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟