با شروع سال جدید میلادی، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال "فالکون و وینتر سولجر" Soldier همچنان ادامه دارد و اوایل این ماه تصاویر جدیدی از این سریال در استودیوی فیلمسازی آتلانتا منتشر شد که در این تصاویر شخصیت‌هایی چون بارون زیمو، باکی بارنز و سم ویلسون حضور داشتند و چند روز بعد شاهد انتشار تصاویر دیگری بودیم که در این تصاویر یک صحنه اکشن در حال فیلم‌برداری بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری این سریال از دنیای سینمایی مارول در کشور پورتوریکو لغو شده است. سه شنبه هفته گذشته بود که زمین لرزه‌ای به قدرت ۶.۴ ریشتر این کشور را لرزاند و در ادامه پورتوریکو یک زمین لرزه دیگر با قدرت ۵.۹ ریشتر را در روز شنبه تجربه کرد.

به گزارش زومیت، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال "فالکون و وینتر سولجر" در کشور پورتوریکو قرار بود در طول دو هفته انجام شود و تیم تولید و بازیگران امروز قرار بود وارد این کشور شوند که این فاجعه باعث لغو مراحل فیلم‌برداری سریال در این کشور شده است. حال مارول به‌دنبال یافتن یک مکان مشابه جدید است و سریال "فالکون و وینتر سولجر" Soldier قرار است در طول سال ۲۰۲۰ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود که زمین لرزه اخیر مشخص نیست چه تاثیری روی زمان‌بندی تولید و پخش این سریال خواهد گذاشت. سباستین استن در نقش باکی بارنز (وینتر سولجر)، آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون)، دنیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر، وایت راسل در نقش جان واکر، میکی ایشیکاوا و دزموند چیام، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال "فالکون و وینتر سولجر" Soldier حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت

علاوه‌بر این سریال، انیمیشن ?What If (چه می‌شود اگر؟)، سریال WandaVision (وانداویژن)، سریال Loki (لوکی)، سریال Hawkeye (هاوک آی)، سریال Moon Knight (شوالیه‌ی ماه)، سریال Ms. Marvel (خانم مارول) و سریال She Hulk (شی هالک)، دیگر سریال‌های مارول هستند که قرار است از سرویس استریم Disney Plus منتشر شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟