هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 245797 ارسال پرینت 20

رکنا: آخرین مهلت ثبت نام فیلم های متقاضی شرکت در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد.

به نقل از ستاد خبری جشنواره جهانی فیلم فجر، طبق فراخوان این جشنواره که اول اکتبر ۲۰۱۶ (۱۰ مهرماه) در سایت  رسمی جشنواره و رسانه‌های عمومی منتشر شد، علاقمندان به شرکت در سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توانند تا دهم اسفندماه در سایت ثبت‌نام کنند و تا بیستم اسفندماه مطابق با دهم مارس ۲۰۱۷ فیلم‌های خود را به دفتر جشنواره ارسال کنند.
فراخوان منتشر شده شامل قوانین و مقررات، اهداف، شرایط پذیرش آثار، فرآیند انتخاب و برنامه‌ریزی، برنامه‌ها، بخش‌ها، جوایز، فرم ثبت‌نام و گاه‌شمار جشنواره است. بخش‌های اصلی جشنواره شامل سینمای سعادت (مسابقه بین‌الملل)، جلوه‌گاه شرق (پانورامای سینمای کشورهای آسیایی و اسلامی) و جام جهان نما (جشنواره جشنواره‌ها) خواهد بود و از نمایش فیلم‌های کلاسیک، مستند زیر ذره‌بین و نمایش‌های ویژه به عنوان بخش‌های جنبی یاد شده است. بخش‌هایی چون دارالفنون (اردوی استعدادیابی)، نشست‌های دانشگاهی و کارگاه‌های آموزشی نیز از جمله رویدادهای جشنواره سی‌وپنجم هستند.
آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره film@fajriff.com است.سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۲۱-۲۸ آوریل ۲۰۱۷ (۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶) در تهران برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر