هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 239128 ارسال پرینت 12

رکنا: تهیه کننده مستند پرطرفدار «من ناصر حجازی هستم» در حال تولید قسمت دوم این مستند است. این تهیه کننده جوان مستندی درباره تاریخچه باشگاه استقلال را هم در دست تولید دارد.

امیر رفیعی طراح، تهیه کننده و مجری طرح «من ناصر حجازی هستم» بعد از موفقیت این فیلم در اکران و شبکه نمایش خانگی هم اکنون به عنوان تهیه کننده، کارگردان و نویسنده در حال تولید و ساخت قسمت دوم این فیلم است که به احتمال بسیار با نام «…و من ناصر حجازی هستم» در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

امیر رفیعی در کنار اعلام این خبر به سایت «نمایش خانگی» از این گفت که در این فیلم آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی که سابقه بازی در فیلم «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی را دارد، به عنوان بازیگر Actor اصلی کار حضور پیدا کرده است.

رضا یزدانی نیز به مانند قسمت اول، ترانه تیتراژ پایانی را آماده کرده است. همچنین ترانه «تو رفتی» با صدای شادروان مرتضی پاشایی که توسط وی برای بهترین دروازه‌بان قرن آسیا خوانده شده بود، در نسخه مربوط به شبکه نمایش خانگی در آیتمی ویژه در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت. ضمن آنکه قرار است دو نفر از بازیگران مطرح سینمای ایران نیز در این فیلم حاضر شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر