هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 233674 ارسال پرینت 10

رکنا: ریچارد مارکس، خواننده سرشناس آمریکایی به دستگیری یک مسافر خطرناک و آشفته در هواپیما کمک کرد.

به گزارش رکنا، این خواننده به همراه دیگر مسافران و خدمه پرواز، فردی خشمگین را که به دیگران تعرض می‌کرد، با طناب به صندلی هواپیما بست.
مارکس در این باره گفت:‌ «مسافر کناری ما به مسافران دیگر و خدمه پرواز حمله کرد و شگفت اینکه خدمه اصلا برای برخورد و مقابله با این رویداد آمادگی نداشتند.»
همسر مارکس تصویری از این رویداد را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن تصویر مرد مهاجم دیده می‌شود. برخی از مسافران نیز فیلم درگیری را در اینترنت منتشر کردند.

photo_2016-12-21_17-17-13
فرد مهاجم پس از فرود هواپیما در فرودگاه اینچئون به پلیس Police تحویل داده شد. سخنگوی فرودگاه در این باره گفت:‌ «رویداد درگیری یک ساعت و ۴۰۰ دقیقه پس از پرواز هواپیما به وقوع پیوست. به نظر می‌رسد که فرد مهاجم تحت تاثیر الکل بوده است.»
با وجود انتقاد شدید مارکس از عدم مهارت خدمه پرواز برای برخورد با این رویداد، سخنگوی فرودگاه اعلام کرد که آن‌ها از دستورالعمل پیروی کرده‌اند.
پس از انتشار خبر درگیر شدن مارکس در این رویداد بسیاری از هوادارانش در توییتر پیگیر ماجرا شدند که این خواننده در پاسخ به آ‌ن‌ها گفت: «به هیچ وجه عمل قهرمانانه‌ای از من سر نزد. همان کاری را کردم که امیدوارم همه در شرایط مشابه انجام دهند.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر