رک پلاس زندگی کدخبر: 232955 ارسال پرینت 15

رکنا: کامرون میشل دیاز متولد 1972 مانکن و بازیگر آمریکایی است. تبارِ خانوادهٔ پدریِ وی کوبایی، و تبارِ مادرِ وِی آلمانی، انگلیسی، و چِروکی بوده است؛ که تاکنون یکبار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، بافتا و انجمن بازیگران نمایشی شده است.

کامرون دیاز از شانزده سالگی وارد شغل مانکنی شد و استعدادش او را به مجلاتی مانند مادمازل، هفده و فعالیت های تبلیغاتی برای شرکت هایی مانند کالینا کلین و کوکا کولا کشاند. بعد از بازی در فیلم ماسک کامرون دیاز درخواست های زیادی از طرف چند فیلمساز برجسته برای بازی در فیلم هایشان دریافت کرد. در پاییز سال ۲۰۰۰ او در «فرشتگان چارلی» ظاهر شد و پروژه بعدی او فیلمی بود از مارتین اسکورسیزی که در برابر لئوناردو دی کاپریو ایفای نقش کرد. همین‌طور در کارتون”Winx club”، کاراکتر استلا(Stella) شبیه کامرون دیاز ساخته شده است.

13141516

کامرون دیاز آپارتمانش در سال ۲۰۰۸ در منهتن آمریکا خریداری کرده و طراح آن Kelly Wearstler است.

دیاز در منزل خود از دکوراسیون ترکیبی استفاده کرده است که بخش از آن مانند قسمتی از دیوارها و تابلوها نیز بصورت وینتاژ میباشد. آپارتمان دیاز ۱۳۰ متر است و دارای دو اتاق خواب و ۲ سرویس بهداشتی می باشد. تمامی لوازم استفاده شده در این منزل با بهترین کیفیت بوده و المنهای هنری را میتوان در تمام قسمتهای خانه مشاهده کرد.

1718202224

دیاز اخیرا با Benji Madden ازدواج کرده و منزل جدیدی به قیمت ۹٫۳ میلیون دلار در چلسی خریداری کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

23

 اخبار مرتبط

ارسال نظر