چهره ها کدخبر: 228925 ارسال پرینت 8

رکنا: مهدی پاکدل که این روزها در تماشا خانه ایرانشهر به روی صحنه می رود در اینستاگرام خود نوشت: به دلیل استقبال باشکوه شما عزیزان نمایش افسون معبد سوخته تا ١٨ آبان ماه تمدید شد.

این نمایش یک بازتولید نیست، بلکه نمایش دیگری در جهانی تازه است.نمایشنامه «افسون معبد سوخته» یکی از شاهکارهای نغمه ثمینی است، اثری بسیار شاعرانه و جهان‌شمول و حیف است که در کتابخانه خاک بخورد، بلکه باید بارها و بارها اجرا شود؛ همان‌طور که نمایشنامه «هملت» هم بارها و بارها اجرا شده است.این نمایشنامه با یک فلسفه، گروه و با کارگردانی یک کیومرث مرادی دیگر اجرا می‌شود بنابراین، این اجرا بسیار با اجرای هفده سال پیش متفاوت است. بازیگران متفاوتی دارد و خوشحالم که آن را با یک گروه دیگر به صحنه می‌آورم. موضوع عشق همیشه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌هایم بوده است و بویژه در جامعه امروز، این مسئله یکی از بزرگ‌ترین مسائل انسان ایرانی و اصولا انسان معاصر است.

نمایش «افسون معبد سوخته» با بازی پانته آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ و مهدی پاکدل از ۱۴ مهرماه در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفته است.

در اجرای این نمایش پیام فروتن طراحی صحنه، ندا نصر طراحی لباس و سارا اسکندری طراحی گریم را بر عهده دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر