حل مشکلات کارگران در دستور کار دولت

به گزارش رکنا از شهرکرد،استاندار چهارمحال و بختیاری دربازدید از کارخانه سیمان شهرکرد گفت:جامعه کارگری با مشکلاتی مواجه هستند، قطعا حل مشکلات این قشر در دستور کار دولتمردان قرار دارد.

غلامعلی حیدری گفت: اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم، همانطور که کارگران در جنگ نظامی با حضور در جبهه‌های جنگ خوش درخشیدند، امروز نیز در عرصه جنگ اقتصادی با تولید در حال خدمت به کشور هستند.
وی افزود: جامعه کارگری می‌تواند با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز در راستای افزایش بهره‌وری در تولید حرکت کند، اگر تولید مبتنی بر علم افزایش پیدا کند، نیاز به واردات نخواهیم داشت و تیغ تحریم کند می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: جامعه کار و تلاش در حال حرکت به سمت خودکفایی است، قطعا مجاهدت‌های کارگران در جنگ اقتصادی در یاد‌ها خواهد ماند.
حیدری با تاکید بر اینکه حدود ۹۸ هزار کارگر در چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه کارگری قرار دارند، گفت: جامعه کارگری با مشکلاتی مواجه هستند، قطعا حل مشکلات این قشر در دستور کار دولتمردان قرار دارد.
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: امنیت شغلی، مسائل رفاهی و معیشتی، بهداشت و درمان کارگران و قرار گرفتن کارگران کارخانه سیمان استان در رده مشاغل سخت و زیان‌آور در دستور کار قرار خواهد گرفت. 

مصیبی دهکردی/ شهرکرد

آیا این خبر مفید بود؟