دستگیری سارقان میلیاردی در شهرکرد

منوچهر امان اللهی در تشریح جزئیات خبر دستگیری سارقان میلیاردی در شهرکرد، اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مرسولات پستی در شهرستان شهرکرد، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در پی تحقیقات گسترده پلیسی و بررسی اطلاعات جمع‌ آوری شده از صحنه‌های سرقت مشخصات سه سارق مشخص شد، پس از هماهنگی قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه سه سارق دستگیر و جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری منتقل شدند.

امان اللهی عنوان کرد: سارقان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به ۵۹ فقره سرقت مرسولات پستی، اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه‌ساز در شهرکرد اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان تعداد قابل توجهی مرسولات پستی، سیم و کابل برق کشف شد گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۱۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

وی در پایان با بیان اینکه این پلیس برخورد با سارقان را به جدیت در دستور کار قرار داده، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟