افزایش 28 درصدی تماسهای مردمی با ۱۹۷

به گزارش رکنا، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان در گفت و گو با خبرنگار رکنا، از افزایش 28درصدی تماس‌های مردمی با سامانه ۱۹۷ خبر داد و گفت: افزایش تماس‌های مردمی نشان می‌دهد که سامانه ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی، به عنوان کوتاهترین، آسانترین راه برای انتقال تقدیر‌ها، پیشنهادها، درخواست ها، انتقادات و شکایت است.

سروان امیرسام کمایی افزود: همشهریان عزیز مطمئن باشند که پیام‌های دریافتی در اسرع وقت  به صورت دقیق توسط رئیس بازرسی و شخص فرمانده انتظامی شهرستان مورد بررسی و اقدام قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه  ارتباط مردم از طریق سامانه ۱۹۷با  پلیس در روند و بهبود ماموریت های رفتاری و عملیاتی کارکنان بسیار موثر است  یادآور شد: بازخورد‌های دوره‌ای از سامانه ۱۹۷ بیانگر این واقعیت است که عملکرد کارکنان و اجرای ماموریت‌های سازمان به نحو مطلوب در حال اجرا است و رضایتمندی مسئولان شهرستانی، مردم عزیز آبادان، ائمه جمعه و جماعت و... تایید کننده این واقعیت است.

سروان کمایی گفت: ما امروز بر اساس آمار احصاء شده در سه ماهه امسال، ضمن برخورد با متخلفان که کمترین سهم را در این پیام‌ها داشته اند ،تعداد ۱۴ نفر از همکارانی  که بیشترین تقدیر‌ها را به خود اختصاص داده بودند در جهت ترویج و تقویت رفتارهای مناسب سایر کارکنان با شهروندان، مورد تقدیر قرار گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟