مقوله امنیت در جامعه باید ملموس و محسوس باشد

به گزارش رکنا، سردار " عباسعلی محمدیان " در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان کرج که صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد با عرض خوش آمدگویی به مدعوین و درود به روح پرفتوح امام راحل"ره" و شهدای گرانقدر گفت: استان البرز و به ویژه شهرستان کرج دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که تأمین نظم و امنیت آن را با شرایط خاصی روبرو کرده است.

وی ابراز کرد: وجود محورهای عمده مواصلاتی و ترددهای بسیار بالا از این محورها، بر اهمیت این شهرستان افزوده است.

سردار محمدیان بیان کرد: نیروی انتظامی با بیش از 700 ماموریتی که برای آن تعریف شده است کار سخت و دشواری را در تامین نظم و امنیت دارد و این موضوع جز با همیت دستگاه ها و همراهی مردم به دست نمی آید.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ماموریت های نیروی انتظامی زمان و مکان را در بر نمی گیرد گفت:تنوع ماموریتی از یک طرف و سطح تماس با مردم از سوی دیگر بر سختی کار نیروی انتظامی افزوده است.

وی بیان داشت:مردم همچون همیشه توانستند با حضور پرشور در انتخابات برگ زرین دیگری را در افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بزنند و کارکنان خدوم نیروی انتظامی توانستد از این آزمون مهم سربلند بیرون بیایند.

فرمانده انتظامی استان افزود:مقوله امنیت در جامعه بسیار حائز اهمیت است و این امر باید طوری صورت پذیرد که توسط مردم و افراد جامعه ملموس و محسوس باشد و تلاش کرده ایم تا بتوانیم شایسته ترین افراد را برای تصدی امور منصوب کنیم.

این مقام ارشد انتظامی بابیان اینکه کلاس های تعالی رفتار،استفاده از اساتید اخلاق درراستای تقویت الگوی رفتاری کارکنان مجموعه فرماندهی برنامه ریزی واجراءگردیده ،امیداست شاهد رشدوتعالی درحوزه تعامل باعموم شهروندان باشیم.

سردار محمدیان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی افتخار سربازی مقام معظم رهبری"مدظله العالی" را دارد گفت:امیدواریم بتوانیم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب "مدظله العالی"گام برداریم و موجبات خشنودی حضرت ولی عصر"عج" را فراهم آوریم.

وی با تشکر از زحمات فراوان و شبانه روزی سرهنگ "محمد معظمی گودرزی" در ایجاد امنیت مطلوب در شهرستان کرج در زمان تصدی فرماندهی و برای سرهنگ " علی قاسم پور" فرمانده جدید این شهرستان آرزوی توفیق در انجام ماموریت های پیش رو کردند و افزودند: امیدواریم با شناختی که از این افسر پرتلاش در سمت قبلی ایشان داریم شاهد سهیم کردن هر چه بیشتر مردم در موضوع امنیت در کلانشهر کرج باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟