فرمانده ناجا شهادت دو مدافع حرم را تسلیت گفت

به گزارش رکنا، سردار حسین اشتری در این پیام آورده است: در سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب و در آستانه سالروز قیام ۱۵ خرداد خبر شهادت دو نفر از فرزندان حضرت روح الله و ادامه دهندگان راه سردار شهید سپهبد «قاسم سلیمانی» بار دیگر اشک غبطه بر دیدگان تمام آرزومندان شهادت جاری کرد.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری شهید سلیمانی قهرمان ملّت ایران است، به خاطر اینکه ملّت ایران داشته‌های فرهنگی و معنوی و انقلابی و ارزشهای خودش را در او متبلور و مجسّم دید.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: امروز فرزندان غیور و شجاع این ملت با تاسی از این قهرمان ملی ایران، فرهنگ قیام حسینی و نثار عشق به اهل بیت (ع) و دفاع از حریم و حرم را در برابر چشمان همه مردم دنیا به نمایش می‌گذارند و نشان می‌دهند که قیام علیه ظلم و جور همواره در جریان است و تا ظهور مهدی موعود (عج) ادامه خواهد داشت.

سردار اشتری تصریح کرد: رشادت، ایثار و از خودگذشتگی شهدای مدافع حرم بی مثال است. به قول شهید قاسم سلیمانی مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند. خون‌های پاک این جوانان است که لرزه به جان دشمنان می‌اندازد تا پا از گلیم شأن درازتر نکنند چراکه جوانان غیور ایران اسلامی دست هر تعرض و تجاوز را به ناموس وطن کوتاه خواهند کرد.

وی ادامه داد: بر خود وظیفه می‌دانم شهادت فرزندان برومند این ملت حسن عبدالله زاده و همرزمش سعید مجیدی را که در تدمر سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند به محضر مقام معظم رهبری، ملت شهید پرور ایران اسلامی و خانواده محترم هردو شهید به ویژه بردار ارجمندم سردار احمد عبدالله زاده تبریک و تسلیت عرض نموده و صبر جزیل برایشان آرزومندم.

حسن عبدالله‌زاده و سعید مجیدی روز پنجشنبه ۱۳ خرداد سال جاری در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در مسیر دیرالزور به تدمر سوریه در کمین نیروهای داعش به فیض شهادت نائل شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟