بیانیه سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

به گزارش رکنا ، بیانیه سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت یوم الله12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

معجزه انقلاب اسلامی به مدد انفاس قدسیه امام راحل عظیم الشان وگنجینه های ایمان قلوب مردم، ایران اسلامی را احیا نموده، آنچنان که مردم در آزمون بزرگ فروردین 1358 با سرانگشتان اراده ی ملی، ضمن اعلام آمادگی برای به دست گرفتن اداره ی کشور، نظام مردمسالاری را بر مبنا و محتوای آسمانی دین مبین اسلام پایه گذاری کردند.

بی شک ایمان، زمینه ساز توفیق ملت در تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و همت ملت بصیر ایران در 12 فروردین 58 با رای قاطع «آری» همه پرسی، فصلی نوین در تاریخ ایران رقم زد.

تاریخ، گواه است که ملت سربلند ایران پس از رأی آری به جمهوری اسلامی با انواع و اقسام توطئه ها و دسیسه های شیطانی استکبار و ایادی منطقه و داخلی مواجه بوده و تمامی هم و غم استکبار، مقابله با این نظام و نشان دادن ناکارآمدی نظام دینی در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده است.

برغم همه این توطئه ها و تحریم ها و فشارهای حداکثری، ملت شریف ایران، مصداق بارز کارآمدی نظام بوده و از همه آزمون ها سربلند بیرون آمده است.

ملت بصیر و انقلابی ایران با گذشت 42 سال از پیروزی انقلاب با عزم و اراده پولادین خود پایدارتر و پویاتر از دهه های گذشته و با مشارکت فعال و هوشیارانه در انتخابات سال 1400 روند تکاملی و آرمانی خود به سمت تمدن سازی نوین اسلامی را استمرار می بخشد.

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن تبریک این روز عزیز به ملت ایران و علاقه مندان به جمهوری اسلامی در اقصی نقاط عالم و تعظیم به مقام شامخ شهیدان بالاخص سید الشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی و تجدید عهد با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب و خلف صالح خمینی کبیر، مقام معظم رهبری در راه تثبیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ ننموده و جای هیچ تردیدی نیست که ملت شریف ایران را از توفان‌های ساخته شده استکبار و ایادی آن که حیات خود را در تعارض با عزت این نظام مقدس می‌بینند به سلامت در حال عبور است تا پرچم این انقلاب را به دست صاحب واقعی‌اش، حضرت بقیه‌‌ا... الاعظم (عج) برساند. انشاالله.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

سید علیرضا ادیانی آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟