پیام تسلیت  رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت در گذشت علامه مصباح یزدی (ره)

به گزارش رکنا، رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  حجت الاسلام ادیانی نماینده رهبری در ناجا بمناسبت ارتحال عالم ربانی علامه مصباح یزدی (ره) پیام تسلیت صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه الراجعون

از خاطر دلها نرود یاد تو هرگز ای آنکه به نیکی همه جا ورد زبانی

با تأثر و تأسف فراوان و اندوهی جانکاه رحلت عالم ربانی و حکیم الهی حضرت آیت الله علامه مصاح یزدی (رضوان الله تعالی علیه) را محضر بقیة الله الاعظم «عج» ، رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام و شاگردان و ارادتمندان و به ویژه فرزندان بزرگوارش تسلیت عرض می نمایم.

عمر پر رکت آن فیلسوف متفکر، بصیر و انقلابی و مجاهد عرصه های فکری و فرهنگی یکسره در راه هدایت و روشنگری دینی و انقلابی جامعه ، بالاخص نسل جوان سپری گشت.

در دورانی که امواج فتنه ها و طوفان تهاجمات فرهنگی و شبهات بنیان کن فکری ، اندیشه های نارس و دل های ضعیف الایمان را متزلزل می ساخت، غیرتمندانه و شجاعانه چونان عمار در وسط میدان معرکه به تیین و بصیرت افزایی می پرداخت و در راه دفاع از نظام ولایی مصباح هدایت و پرچمدار بصیرت می شد و در این مسیر از هیچ چیز و هیچکس ملاحظه و پروا نداشت و مصداق روشن آیات « ولا یخشون احدا الا الله» و « ولا تخافون لومة لائم » بود.

آثار فراوان و گرانسنگ بیان و بنان و تریت نسلی از شاگردان فاضل و فرهیخته قطعا از باقیات الصالحات آن اندیشمند فرازنه و سرمایه سودمند و ماندگار برای جامعه اسلامی و حوزه های علمیه خواهد بود که در یوم الجزاء از آن بهره مند خواهد شد. از خداوند متعال مغفرت و رحمت و علو درجات را رای روح مطهر ایشان مسألت می کنم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

سید علیرضا ادیانی

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟