فرمانده انتظامی استان قم هفته بسیج را تبریک گفت

به گزارش رکنا، سردار "سید محمود میرفیضی" به مناسبت هفته بسیج در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان عرصه جنگ نرم که همواره در برابر توطئه های و تهاجم فرهنگی دشمنان نظام ایستاده اند، گفت: جوانان باایمان و پرشور این آب و خاک با تمام وجود در دفاع از میهن اسلامی همه سختی‌ها را به جان خریدند و در مقابل استکبار جهانی در ٨ سال دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت کردند.

وی گفت: احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب، مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو، وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به منصه ظهور رسانده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم، ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی را تفکر بسیجی دانست و افزود: این تفکر می‌تواند ما را به گوشه‌هایی از حیات معنوی بسیج رهنمون کند و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد.

سردار میرفیضی، حماسه آفرینی‌ ها و فداکاری‌ های بسیج را تنها محدود به دوران دفاع مقدس ندانست و تصریح کرد: بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و در عرصه ‌های علمی، فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و در راس آن شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم به عنوان مصداق بارز بسیجی ولایی، متفکر و با ایمان در نظام مقدس اسلامی ایران یاد کرد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه در این برهه از زمان که کشورهای ابرقدرت و استکبار جهانی غرب و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا با توطئه و نیرنگ بدنبال ایجاد تفرقه و شبهه بین مسلمان جهان است، جبهه مقاومت با همین تفکر بسیجی جلوی آن ها ایستاده است.

وی، افزود: بی شک برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه نیازمند همکاری و تعامل همه جانبه سپاه بویژه نیروی مقاومت بسیج با نیروی انتظامی است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم هفته بسیج را به همه بسیجیان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس تبریک گفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟