کشف ۳۰ میلیاردی کالای قاچاق در جنوب تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تخلیه و دپوی مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق در زمین های کشاورزی در محدوده کهریزک بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.

وی افزود: با دریافت این خبر تیمی از کارآگاهان این پلیس بلافاصله به محل اعلامی اعزام شدند و پس از بررسی اولیه مشخص شد آدرس اعلامی محل نگهداری دام و داخل زمین های کشاورزی است همچنین یک دستگاه خودروی نیسان حاوی کالای قاچاق در آن مکان متوقف شده است.

گودرزی با اشاره به اینکه هویت مالک زمین های کشاورزی شناسایی و به محل دپو کالاها دعوت شد، گفت: مالک زمین اظهارکرد که قطعه زمین کشاورزی را به اجاره واگذار کرده و از دپو و جمع آوری کالای قاچاق در این مکان بی اطلاع است.

وی تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از داخل خودرو ۵۸ دستگاه تجهیزات پزشکی، ۳۰ هزار و ۵۰۵ ثوب پوشاک، ۳۷۱ جفت کفش و ۱۵۸ رول پارچه کشف شد.

گودرزی افزود: با هماهنگی های قضایی دستگیری مالک اموال قاچاق در دستور کار قرار دارد و کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس پلیس امنیت اقتصادی در خاتمه اظهارکرد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در جهت کشف قاچاق پلیس از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟