تشدید مقابله پلیس با اراذل و اوباش

به گزارش رکنا، سردار «حسین اشتری» صبح دیروز در حاشیه حضور در یگان‌های ویژه ناجا گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و جان، مال و ناموس مردم است؛ هرکجا ما مشاهده یا گزارشی دریافت کنیم که کسانی مخل نظم و امنیت هستند یا به حقوق حقه مردم تعرض و تعدی می‌کنند قطعاً با اقتدار عمل می‌کنیم.
وی با تأکید بر اینکه در مقابل اراذل و اوباش با پنجه اقتدار ظاهر می‌شویم، خاطرنشان کرد: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و البته با پشتیبانی قوه قضائیه عمل کرده و افراد سودجو و متعرض را شناسایی و با آنها برخورد می‌کنیم. این موضوع همواره در دستور کار ناجا بوده و هست و امروز تشدید اقدامات را به‌عنوان یک اولویت دنبال و اجرایی می‌کنیم.
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور افزود: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی‌آییم و با اقتدار برخورد می‌کنیم.
سردار اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، مطرح کرد: نیروهای یگان ویژه که در همه عرصه‌ها در کنار مردم و همراه آنان هستند در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و شاهد اقداماتی چون ضدعفونی کردن معابر و سایر فعالیت‌های دیگر بودیم.
براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خدمت به مردم را توفیق می‌دانیم، بیان کرد: ارائه مطلوب‌ترین خدمات به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و از طرفی برای ارتقای امنیت در کشور تلاش روزافزون می‌کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟