تولید روزانه ۱۵۰۰ ماسک در تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا

به گزارش رکنا، سرهنگ مهدی عبدی زاده معاون فرمانده تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت‌های تیپ یکم حضرت امیر المومنین(ع) یگان‌های ویژه ناجا در زمینه مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: ما علاوه بر مأموریت ذاتی خود مبنی بر برقراری نظم و امنیت در کشور، یک مأموریت مردم یاری هم در یگان ویژه داریم.

معاون فرمانده تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا افزود: ما همیشه سعی کرده‌ایم در کنار مردم و با مردم باشیم، چراکه خودمان هم از دل همین مردم هستیم.

او با بیان اینکه هر سال مأموریت اربعین را داشتیم، گفت: فعالیت‌هایی را در زمان رفت و برگشت هموطنان از مرز‌های کشور در دوران اربعین انجام می‌دهیم.

سرهنگ عبدی زاده با اشاره به موضوع زلزله سرپل ذهاب بیان کرد: در زلزله سرپل ذهاب برقراری نظم و امنیت، حراست و حفاظت از اموال مردم و آواربردار را بر عهده داشتیم.

معاون فرمانده تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: با امکانات و تجهیزاتی که داشتیم در زلزله سرپل ذهاب پای کار بودیم.

او درباره اقدامات تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا در زمینه مقابله با ویروس کرونا گفت: از زمان جدی شدن ویروس کرونا در کشور، با توجه به امکانت خود کار تولید ماسک را انجام دادیم و همکاران ما برای کمک به هموطنان پای کار آمدند.

سرهنگ عبدی زاده بیان کرد: روزانه به طور میانگین حدود ۱۵۰۰ ماسک تولید می‌کنیم و بین مردم توزیع می‌شود.

معاون فرمانده تیپ یکم حضرت امیر المومنین (ع) یگان‌های ویژه ناجا افزود: علاوه بر ضد عفونی کردن معابر و اماکن عمومی مانند ایستگاه‌های اتوبوس و مترو.... کار توزیع ماسک را هم در میان مردم برعهده داریم.

او گفت: ما تا زمانی که این ویروس از کشورمان ریشه کن نشود، همچنان پای کار هستیم و بار‌ها هم نشان داده‌ایم که همیشه در صحنه‌ایم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟