عدم مماشات با تردد موتورسیکلت های سنگین

به گزارش رکنا ، سردار "محمدحسین حمیدی" با اشاره به برخورد پلیس راهور تهران بزرگ با تخلفات راکبان موتورسیکلت های سنگین و تردد غیرمجاز آنها در تهران، اظهار داشت: اینکه موتورسیکلت های سنگین وجود دارند و تردد می‌کنند کاملاً مشخص است اما توقیف و سپس آزاد می‌شوند، خیر.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: اگر موتورسیکلت سنگین برابر ضوابط قانونی وارد کشور نشده باشد و غیرمجاز تردد کنند به عنوان قاچاق کالا محسوب، پرونده برای آن تشکیل شده و سیر قضائی را طی می‌کند، همچنین این موتورسیکلت های سنگین قاچاق مصادره شده و مراجع قضائی برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از راکبان موتورسیکلت های سنگین نیز مجوز نگهداری آنها را دارند اما مجاز به تردد نیستند که شرایط برای آنها کمی متفاوت‌تر بوده و عمده ترددهای موتورسیکلت های سنگین در تهران، مربوط به این دسته از موتورسیکلت ها است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: البته در مورد دوم نیز پلیس برخورد قانونی خود را با این موتورسیکلت های سنگین انجام می‌دهد، در صورت رؤیت توسط پلیس، با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد و در این رابطه نیز هیچگونه مماشاتی نداریم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟