ممنوعیت تردد انواع کامیون در طول روز

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جهانشاه بهرام آبادی" اظهار کرد: با وصف اطلاع رسانی قبلی مبنی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در معابر شهری تهران باز شاهد تردد رانندگان این خودرو ها در طول روز در محدوده شهری می باشیم.

وی با اشاره به اینکه در هفته جاری طرح برخورد قانونی پلیس راهور تهران با تخلفات کامیون ها در سطح معابر پایتخت با قوت بیشتری به مرحله اجرایی در آمده است، گفت: در صورت مشاهده تخلف کامیون ها و تردد در ساعات طول روز برخورد قانونی با آنان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر ممنوعیت تردد در طول روز سایر تخلفات رانندگان کامیون به طور شبانه روزی مورد توجه کارشناسان پلیس راهور قرار دارد، ادامه داد: با توجه به آسیبی که کامیون ها از تصادف و حادثه رانندگی برجای می گذارند نظارت بر سرعت کامیون ها مورد توجه کارشناسان پلیس راهور قرار دارد.

این مقام پلیسی به دیگر تخلفات رانندگان کامیون ها شامل عدم رعایت مقررات حمل بار ، اضافه بار ، تردد غیر مجاز در سطح شهر سرعت های غیر مجاز ، نقص فنی ، نداشتن حفاظ در طول شبانه روز می توان اشاره کرد و گفت: در صورتی که رانندگان کامیون در ترددهای شهری مرتکب تخلف سرعت و سبقت شود، علاوه بر برخورد قانونی با رانندگان، کامیون آنان نیز توقیف خواهد شد.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران تاکی کرد : داشتن پلاک سوم و خوانا بودن ارقام پلاک های کامیون ها ، همراه داشتن مدارک کامل کامیون معاینه فنی ضروری است.

وی از رانندگان وسایل نقلیه سنگین خواست: قبل از حرکت نسبت به برطرف کردن معایب وسیله خود اقدام و در صورت داشتن نقص فنی از تردد در معابر شهری خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟