ایجاد ۵۰۰ فرصت شغلی برای فرزندان کارکنان و بازنشستگان پلیس پایتخت

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار " حسین رحیمی" در دیدار با اعضای مجمع خیرین امین، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و در حالی که بسیاری از کارخانه‌ها و کارگاه‌ها ناچار به تعدیل نیرو شدند، ایجاد اشتغال پایدار به مراتب مهمتر و دشوارتر از شرایط عادی است.

رئیس پلیس تهران افزود: امروز اشتغال فرزندان یکی از مهم‌ترین دغدغه ‌خانواده ها شده است که حتی این مشغولیت ذهنی روی راندمان کاری افراد و اخلاق آنها در محیط کار نیز اثرگذار است و از سویی تفاوت ایجاد اشتغال با ارائه بسته‌های حمایتی مانند تفاوت میان دادن ماهی با آموزش و دادن امکانات ماهیگیری است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در چنین شرایطی در یک ابتکار عمل ارزشمند، فرماندهی انتظامی تهران پس از مذاکرات حرفه‌ای، اقدام به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه اشتغال و کارآفرینی با مجمع خیرین امین و یکی از مجموعه‌های تولیدی خوشنام کشور کرده است، افزود:در راستای این تفاهم نامه ۵۰۰ فرصت شغلی با عناوین و در رسته‌های مختلف در اختیار فرزندان کارکنان و بازنشستگان فاتب قرار می‌گیرد.

وی گفت: در این تفاهم نامه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز تعهد کرد که نیروهای جوان، متعهد و متخصص را جهت اشتغال معرفی نماید که با کار، فکر و تخصص و با تلاش متعهدانه خود موجبات جهش تولید را فراهم آورند.

شایان ذکر است ارزش سرمایه‌گذاری ایجاد این حجم از اشتغال پایدار معادل بیش از یک هزار میلیارد ریال برآورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟