به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار "حسین رحیمی" در آیین تشییع پیکر مطهر شهید میلاد خسروی با اشاره به اینکه امروز از مرز تا قلب شهرها و روستا ها نیروی انتظامی مقتدرانه و با تمام وجود ایستاده است، بیان داشت: نیروی انتظامی خود را فدایی ملت و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی می داند و برای برپایی و گسترش امنیت و آرامش مردم تا پای جان ایستاده است.

وی با تاکید بر اینکه در باغ شهادت در نیروی انتظامی باز است و هر از گاهی شاهد عروج ملکوتی همکاران عزیزمان هستیم، عنوان داشت: شهادت عزت و افتخاری ابدی است که خداوند متعال آن را به بندگان صالح خود عنایت می فرماید.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به رشادت ها و دلیر مردی های شهید خسروی در درگیری با اخلالگران امنیت و آرامش مردم، گفت: من خود از نزدیک با رشادت ها و دلیرمردی های شهید عزیزمان آشنا هستم.

وی افزود: به درستی که مردن در بستر و به مرگ طبیعی برای بندگان صالح و شایسته خدا حقیر و کوچک است و شهادت برازنده و شایسته مردان بزرگی همچون میلاد خسروی می باشد

سردار رحیمی با تبریک و تسلیت شهادت جانگداز شهید خسروی بیان داشت: ما برای تامین و گسترش امنیت و آرامش مردم عزیزمان تا پای جان ایستاده ایم و امیدواریم که در این مسیر ما نیز به فیض عظیم شهادت نایل شویم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟