رییس پلیس تهران گفت: حاج قاسم همانگونه که همه زندگی خود را وقف اسلام کرده بود خداوند هم به زندگی و شهادت او برکت بخشید چنانچه همه دیدند که چگونه تشییع میلیونی پیکر اربا اربای او را با اشک مشایعت کردند.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه یک عنصر اطلاعاتی باید شناخت دقیقی از حوزه کار خود داشته باشد و به سادگی از کنار اتفاقات پیرامونی خود رد نشود بلکه دارای نگاهی نافذ و ژرف اندیش و تحلیلگر باشد، بیان داشت: اطلاعات در حقیقت می تواند چراغ راه باشد که انسان می تواند با استفاده از آن راه را از بیراهه تمیز و تشخیص دهد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه باید تهدیدات و آسیب های حوزه کاری خود را بشناسید و افق و چشم انداز و راهبرد مشخصی را دنبال نمائید، عنوان داشت: شما به عنوان یک عنصر اطلاعاتی باید تحلیل درستی از جامعه و اتفاقات و حوادث آن ارائه دهد و با اطلاعات دقیق، صحیح و با کاوش لایه های پنهان جامعه مسئولان را در تصمیم سازی های خود یاری کند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه غصه و مشکلات مردم را غصه ومشکل خود بدانید و در حل و فصل آن صادقانه و مسئولانه ورود نمایید، عنوان داشت: کارتان را بزرگ و مهم بدانید و تلاش نمایید که مسئولیتی را که بر عهده دارید به به بهترین وجه ممکن به انجام رسانید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟