به گزارش رکنا،  سردار سید کمال هادیان‌فر بابیان اینکه ۶۵ درصد از جابه‌جایی‌های زائران اربعین تا مرزها توسط خودروهای شخصی انجام می‌شود، اظهار داشت: در ایام اربعین با کاهش ۳۱ درصدی کلیه تصادفات جرحی و فوتی و خسارتی مواجه شدیم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تصادفات در ۷۲ ساعت گذشته ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده بود، خاطرنشان کرد: درمجموع وضعیت مطلوبی درراه‌های منتهی به مرزهای چهارگانه کشور برقرار است.

تکمیل ۸۰ درصد ظرفیت پارکینگ‌های مرز مهران

رئیس پلیس راهور ناجا بابیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، تمهیدات گسترده‌ای را در حوزه ترافیک و ایمنی در سفر اندیشیده است، اضافه کرد: روز گذشته حجم ترافیک در محورهای منتهی به شهر مهران سنگین بود و ۸۰ درصد از پارکینگ‌های مرز مهران پرشده است.

هادیان‌فر با تأکید بر اینکه ترافیک در محور ایلام روان است، یادآور شد: در مرز خسروی تعداد زائران بیش از روز گذشته است و در محورهای مواصلاتی در این منطقه مشکل خاصی وجود ندارد.

وی گفت: ۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای خروج از مرز چذابه به‌صورت کاپوتاژ مجوز دریافت کردند که تا دیروز ۱۰۶ دستگاه از مرز چذابه عبور کرد و مابقی در روزهای آتی از مرز خارج می‌شوند.

رئیس پلیس راهور ناجا با تأکید بر اینکه خروج خودروهای شخصی از مرز ممنوع است، اعلام کرد: تردد زائران در مرزهای شلمچه و چذابه به‌صورت عادی برقرار است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟