به گزارش رکنا، سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری 2 خرده فروش مواد مخدر و کشف 5 کیلو و 638 گرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه متهمان خبر داد.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" بیان داشت: با دریافت چند خبر مردمی مبنی بر اینکه 2 مرد در محدوده خیابان های گندم و مشهدی اقدام به خرده فروشی مواد مخدر می کنند و محل سکونتشان را به پاتوقی برای خرید و فروش مواد مخدر تبدیل کرده اند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 116 مولوی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تیم مبارزه با مواد مخدر کلانتری مولوی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند، گفت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که تعدادی افراد مشکوک به این محل ها در تردد هستند.

وی گفت: با تایید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و دستور دستگیری و بازرسی از مخفیگاه آنان گرفته شد.

سرکلانتر هفتم بیان داشت: مراقبت های ویژه از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه در ساعت 17:00 عصر روز پنجم شهریورماه در عملیات های مستقل و مجزا هر 2 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این محل ها مقدار 5 کیلو و 638 گرم انواع مواد مخدر از قبیل تریام، شیشه و هروئین کشف شد.

سرهنگ جلیلیان افزود: متهمان به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟