به گزارش رکنا، سردار "سیدجعفر حسینی " در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی به همراه همدست خود با استفاده از یک دستگاه پراید مقادیر قابل توجهی مواد مخدر تهیه کرده و در حال انتقال آن به استان های مرکزی کشور است.

وی گفت: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور مواصلاتی هشتبندی -میناب اعزام و با رصد و پایش خودروهای عبوری موفق به شناسایی خودرو متهم شدند .

سردار حسینی افزود: راننده خودرو با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشته که ماموران پس از تعقیب و گریز ، در نهایت با رعایت قانون به کارگیری سلاح، 12 تیر به سمت لاستیک خودرو شلیک کرده و خودرو را متوقف و متهمان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از خودرو 88 کیلو و 600 گرم تریاک کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟