سردار "حسین رحیمی"، به مناسبت هفته کارگر و معلم، با اشاره به این مطلب که کشور مدیون هر دو قشر کارگر و معلم است، گفت: این دو قشر، نماد رشد و توسعه کشور و مبنای اصلی آبادنی جامعه هستند.

این مقام ارشد انتظامی، با تاکید بر این مطلب که معلمان مسیر رشد و کارگران مسیر توسعه و آبادانی را برای جامعه هموار می سازند، افزود: این دو قشر عظیم، دو بال رشد و توسعه و تعالی کشور هستند.

وی با اشاره به این که معلمان و کارگران اقشاری هستند که در بحث تولید امنیت بسیار اثرگذارند، اظهار داشت: قشر معلم، کارگر و پلیس، به عنوان متولی و مسئول امنیت باید بدانند که دشمن، امنیت، وحدت و اقتصاد ما را نشانه رفته است و ما می توانیم با همیاری و تعامل خوب با یکدیگر توطئه های دشمن را نقش بر آب کنیم.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: ملت ما ملتی نجیب، غیور و بصیر است و توطئه های دشمنان در این چهل سال، با همت این غیور مردان بی نتیجه مانده است.

وی، سه قشر کارگر، معلم و نیروی انتظامی را از ارکان تاثیرگذارترین در تامین امنیت فرهنگ، اقتصادی و اجتماعی برشمرد و بیان داشت: باید در کنار یکدیگر در راه ایستادگی در برابر دشمن همراه باشیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، ضمن آرزوی توفیق برای این دو قشر زحمتکش، خاطرنشان کرد: نماد رشد اقتصادی و فرهنگی کشور، معلمان و کارگران هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟