قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 424167 ارسال پرینت 10

رکنا: فرمانده مرزبانی ناجا گفت: طبق برآورد‌های انجام شده پیش بینی می‌شود شاهد افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی تردد زائران در مرز‌ها باشیم که برای خدمات رسانی به زائران تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، سردار قاسم رضایی با اشاره به کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع)، تصریح کرد: همرزمان من در مرز‌ها آماده تأمین امنیت زائران برای برگزاری کنگره عظیم پیاده روی اربعین در مرز‌های مهران، شلمچه و چذابه هستند.

وی عنوان کرد: طبق برآورد‌های انجام شده پیش بینی می‌شود شاهد افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی تردد زائران در مرز‌ها باشیم که برای خدمات رسانی به زائران تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

مقام عالی مرزبانی کشور در ادامه افزود: مرزبانان با تلاش شبانه‌روزی و اشراف اطلاعاتی دقیق از شرایط منطقه، امنیت پایدار در سرتاسر مرز‌های کشور را برقرار کرده‌اند که جا دارد از سلحشوران مرزبانی تشکر کنم.

سردار رضایی در خاتمه افزود: آموزش، افزایش مهارت، بینش و اعتقادات مرزبانان امری ضروری است که خوشبختانه مراکز آموزش مرزبانی با دارا بودن برنامه‌های تفصیلی و کارآمد، نیرو‌های مجرب و توانمند را به مرز‌های کشور تزریق می‌کنند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند