به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در محدوده "خاورشهر" بررسی موضوع سریعا در دستور کار تیم عملیات کلانتری 177خاور شهر گرفت.

وی افزود: تیم عملیات کلانتری با بازبینی دوربین های مداربسته در محل های سرقت، مشخص شد سرقت توسط 4 سارق  انجام شده است که با انجام اقدامات فنی و تخصصی و استفاده از بانک اطلاعاتی متهمان هویت و مخفیگاه سارقان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری عنوان کرد: ماموران انتظامی پس از انجام هماهنگی های قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام و در عملیاتی ضربتی و منسجم موفق به دستگیری 3 سارق شدند که در بازدید از مخفیگاه حدود یک میلیارد ریال اموال مسروقه و طلا جات کشف شد که به همراه متهمان به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان خاطر نشان کرد: با اعتراف متهمان مسیر تردد سارق دیگر شناسایی و در اختیار عوامل گشت قرار گرفت و متهم روز گذشته در حالی که در خیابان خاور شهر در حال تردد بود دستگیر شد.

این مقام انتظامی در پایان گفت: متهمان به 9 فقره سرقت از منازل محدوده "خاورشهر"معترف و تا کنون 3 مال باخته به کلانتری دعوت شدند و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

کدخبر: 805274
آیا این خبر مفید بود؟